Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Beata Tyszkiewicz ostrzega, aby nie pomylić objawów zawału z niestrawnością. Zawał może wywołać niestrawność tylko u górników.

Poseł Europejskich Demokratów Michał Kamiński stwierdził, że Beatę Szydło na stanowisku premiera mógłby zastąpić kot. Dzięki temu Polska, zamiast w ruinie, byłaby w rui.

Paweł Tanajno, startujący w wyborach na prezydenta Warszawy, obiecuje mieszkańcom stolicy codziennie pizzę hawajską za darmo. Teraz Warszawą będzie rządził Bufetowy.

Antonii Macierewicz zapowiedział odebranie do końca tego roku stopni generalskich Wojciechowi Jaruzelskiemu i Czesławowi Kiszczakowi. Może by ich jednak wykopać i rozstrzelać?

Na budowie w Rudzie Śląskiej znaleziono 70-tonowy schron z czasów II wojny światowej. Schron nam się jeszcze przyda, gdy prezes Kaczyński zażąda od Niemiec odszkodowań za straty wojenne.

Minister Jan Szyszko zaprosił delegację UNESCO do odwiedzenia Puszczy Białowieskiej. Oby się nie skończyło jak z zaproszeniem Komisji Weneckiej.

Około 1,2 tysiąca dziennikarzy ma relacjonować wizytę Donalda Trumpa w Polsce. Motto prezydenta Dudy, że są tematy trudne, ma szansę podbić świat.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „Beata Tyszkiewicz ostrzega, aby nie pomylić objawów zawału z niestrawnością.”
    O Matko, Beatko, to nie są OBJAWY, to BÓL, jakby Ci pękła kicha, albo co, bo tak się imituje zawał, kuervas !
    Moja żona umarła na zawał, a najprzód jęczała mi, ze ją brzuch boli i ja, zamiast jej zrobić masaż serca i sztuczne oddychanie – dałem jej kropelki na żołądek i zanim przyjechało pogotowie – było za późno. Umarła na moich oczach ! Hej !-

  • „Antonii Macierewicz zapowiedział odebranie do końca tego roku stopni generalskich Wojciechowi Jaruzelskiemu i Czesławowi Kiszczakowi”
    O Matko, już dawno temu pisałem na inszych forumach, że jak widzę i słucham gdzieś w mediach tego Macierewicza, to mi się rzuca na myśl scena z „Dobrego wojaka Szwejka”, jak to Szwejk wchodzi na komisję likarską, a jej szef, jakiścić pułkownik-likarz pyta: „IDIOTA ?” Hej !-

  • jakos ten komiks z bananem i marchewka mało zrozumiały. Tylko jest jasne że Trump to małpa.