Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Portal Fronda.pl ogłosił, że Snickers, YouTube, Red Bull, Coca-Cola i Mastercard to marki wspierające homozwiązki. Oto lista marek niepopierających homozwiązków: Kałasznikow, Aeroflot, Lukoil i Moskwicz.

Nelli Rokita zdradza, że wymodliła zwycięstwo Andrzeja Dudy podczas 300-kilometrowej pielgrzymki do grobu św. Jakuba w Santiago di Compostela. Ile trzeba nagrzeszyć, żeby w pokucie dostać prezydenta Dudę?

Kasia Tusk radzi na blogu, aby latem nie nosić brudnej bielizny. Kolor kakaowy w tym sezonie jest passé?

W ramach akcji rządu „Kolej na Ewę” premier Kopacz udała się na południe Polski. Wygląda na to, że najpierw Komorowski, a teraz kolej na Ewę.

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku zaprasza chętnych do udziału w biciu rekordu w liczbie osób nocujących w zoo. Oprócz ogniska, spektakli teatralnych i konkursów zwierzęta docenią również poranny aerobik.

Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT, poinformował, że nie wiadomo kto ani dlaczego dokonał ataku hakerskiego na system przewoźnika. Dobrze, że nikt nie zadał pytania o sens istnienia świata.

Podczas protestu w Warszawie adwokaci domagali się podwyższenia wynagrodzenia za obronę z urzędu. Ciekawe, czy odejdą od łóżek pacjentów…

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.