Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Radosław Sikorski powiedział, że polskiemu kołtunowi dobrze by zrobiło, gdyby następny papież był Murzynem. Tym razem interweniowałby Moher Ali Agca.

Koncert jubileuszowy Jana Pietrzaka transmitowany przez TVP1 obejrzał ponad milion widzów. Fenomen ten z niemieckiego jest znany jako Kunstkamera.

Wiceminister Patryk Jaki powiedział, że nawet dziecko z przedszkola i piosenkarz zarządzaliby lepiej stolicą niż Gronkiewicz-Waltz. Wygląda na to, że pan Jaki zgłosił właśnie swoją kandydaturę na prezydenta Warszawy.

Petycję Anny Sobeckiej do papieża w obronie Radia Maryja podpisali m.in. premier i prezes PiS. Zabawnie by było, jakby papież wysłał do Torunia Gwardię Szwajcarską.

Polska policja oferuje pomoc w sprawdzeniu, czy kupiona od dilera metamfetamina nie zawiera tuczącego glutenu. Takie heheszki mogą się skończyć dietą pudełkową.

Premier Szydło zwołała Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w związku z atakami cybernetycznymi w Europie. Zdecydowana reakcja powinna polegać na wezwaniu na pomoc księdza Tymoteusza.

W TVP Info nacjonalista Marian Kowalski zaapelował, aby rozwiązać Platformę Obywatelską. Obecnie rozwiązywaniem Platformy zajmuje się pani Gronkiewicz-Waltz.

Uniwersytet Jagielloński przyznał Jerzemu Owsiakowi złoty medal „Plus ratio quam vis”. Na drugą nóżkę za wyniki w nauce wyróżniona została Kinga Duda.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „Radosław Sikorski powiedział…”
    O Matko, swego czasu dowalałem Sikorszczynie, aż furczało. W końcu mnie namierzyli i miejscowy komisarz mnie wezwał na kumendę i rozpytowywał, czymu degrengoluję MINISTRA i przeszkadzam mu w wykonywaniu jego misji. No to mu powiedziałem, że to jest DUPEK i byde to robił nadal, a ponieważ robię to WZGLĘDNIE, to mi policja i onże Sikorszczna mogą wskoczyć na wałek i zatańczyć kawałek. Jak to się wszystko walło, to spotkałem owego komisarza i spytałem: No i co ? – Ano nic !
    Hej !-