Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Aktor Janusz Gajos przyznał, że w Jarosławie Kaczyńskim widzi 60-letniego chłopca. Wydaje nam się, że nie będzie w TVP powtórek „Czterech pancernych i psa” w te wakacje.

Redaktor Joanna Lichocka powiedziała, że w „Gazecie Wyborczej” wiarygodne są tylko nekrologi. W takim razie życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!

550 tys. zł wyda polski rząd na samolot powrotny papieża Franciszka i jego świty ze Światowych Dni Młodzieży. W tej białej kiecce to on nawet trochę przypomina pielęgniarkę.

Prezydent Lublina Robert Raczyński chce zakazać wieszania prania na balkonach. Czy to rozporządzenie będzie również dotyczyć stringów Victoria’s Secret?

Lech Wałęsa wygłosił wykład na najbardziej luksusowym statku świata „Le Boreal”. Widzimy to tak: godz. 16.00 aqua aerobic, 16.30 wykład L. Wałęsy, 17.00 bingo na górnym pokładzie.

Osobiste przedmioty należące do Hitlera i Göringa, w tym bielizna i ubrania, zostały sprzedane za 900 tys. euro w Monachium. W przypadku Göringa nie wiadomo, czy była to bielizna damska czy męska.

Od lutego 2017 r. w TVP 2 zagości teleturniej „Większa Gra” oparty na formacie teleturnieju „Wielka Gra”. Prezes Kurski ma wszystko największe!

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.