Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Ambasada Polski w Wielkiej Brytanii zapewniła, że nie popiera antyislamskiej i antyimigranckiej retoryki. Na dowód tego ks. Międlar wygłosi kazanie o tolerancji.

Fronda.pl opublikowała wywiad „Magdalena Ogórek – polityczny prorok?”. We Frondzie między Mojżeszem a Ogórek istnieje logiczne połączenie.

W weekendowym dodatku „Gazety Polskiej Codziennie” red. Tomasz Sakiewicz będzie publikował bajki. Tradycyjnie o Bogu.

Zbigniew Boniek zaprosił Krystynę Pawłowicz na kawę. Panie Boniek, do tej bramki Pan nie strzelisz.

Małgorzata Gosiewska powiedziała, że powiększa się liczba państw popierających PiS. Dotychczas popierały Węgry. Teraz Węgry, Węgry i Węgry.

Prezydent Duda poskarżył się na „Wiadomości”, które pominęły informację o referendum konstytucyjnym. Pytanie nr 16 w referendum: Czy Jacek Kurski przestraszy się KRRiT?

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • ” Panie Boniek, do tej bramki Pan nie strzelisz.”
    O Matko, Zibi, ja to nawet na bezludnej wyspie omijałbym ten „cudny” kwiat, kuervas, nawet gdybym miał dorobić się stulejki od nieużywania w normalnym celu mojego przyrodzenia, zwanego powszechnie chujem, Wackiem itp.
    Na pytanie nr 16: czy Jacek Kurski przestraszy się KRRiT odpowiem a priori – bez potrzeby zadawania tak kłopotliwych pytań referendalnych Ludzieńkom i Narodowi – że nie. A to dlatego, że aktualny prezes KRRiT jest NIKIM, w porównaniu do pisiorskiego ex rotweillera (W)Kurskiego i tyle w tym temacie. Hej !-

  • do spotkanie nie dojdzie,krycha chce umrzec w cnocie i umartwianiu sie salatka na posiedzenieach izby…