Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Radio Kielce uruchomiło portal poświęcony rodzinom, które podczas II wojny światowej ratowały Żydów. Takich przypadków jest pogrom.

Po meczu Polska-Senegal prezes TVP Jacek Kurski pochwalił się rekordowym wynikiem oglądalności. Polskim kibicom od razu poprawiły się humory.

W czerwcu Klub Polonia Christiana zaprasza na cykl wykładów siostry Michaeli Pawlik o zagrożeniu jogą, wegetarianizmem i reinkarnacją. Wykład pierwszy: Czy w następnym wcieleniu warto zostać gupikiem?

Podczas prelekcji w Kolegiacie Łaskiej ks. Piotr Pawlukiewicz powiedział, że dzieci z zespołem Downa są super. I nawet księdzu ślina po brodzie nie poleciała.

Patryk Jaki powiedział, że jego stanowisko w kwestii in vitro jest takie samo jak Episkopatu. Własnymi słowami nie umie powtórzyć?

Kancelaria Sejmu zrezygnowała z zamawiania do swoich restauracji owoców morza. Ponoć można od nich dostać komisji śledczej.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, nie no klawy tyn portal Radia Kielce – to w ramach samobiczowania się, które ogłupia przeciwników, czy co, kuervas ?!
    Prezes Jacek Kurski, który co i rusz to przymila się Ludzieńkom i Narodowi na darmowej wizji, jak mały psiunio yorczyk, zapomniał zapewne, że do niedawna robił za nieprzejednanego, pisiorskiego rotweillera, gotowego rozszarpać ma strzępy kużdego Ludzieńka, sprzeciwiającego się dogmatom Jarkowycza-Wścieklicy. Jak go oglądam i słucham z obowiązku tej jego przyjętej pozycji milusińskiego i ociekającego serdecznością prezesunia, to mam niepokojące odgłosy z głębi żołądka, kuervas ! Onże żeby nawet zrobił na wizji stójkę, lub szpagat, dla mnie pozostanie on na wciąż przykładem zwykłego, pisiorskiego ssyna – popatrzcie tylko, Ludzieńki, na jego kaprawe spojrzenie i ten knajacki półuśmiech – nic tylko w mordę jeża, par excellance w pysk, kuervas ! Hej !-

  • W Warszawie, w kinie KULTURA, trwa Festival Nowego Kina Chińskiego (do 30.06.18).
    Warto się przeorientować, bo imperium amerykańskie upadnie za 5-10 lat.