Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Fronda.pl opublikowała wywiad z ks. Marianem Rajchelem, który otrzymuje SMS-y od Szatana. To ta cholerna Unia Europejska zniosła opłaty roamingowe między piekłem a ziemią!

Rodzina ks. Jerzego Popiełuszki przekazała prezydentowi Dudzie relikwie kapłana. To tyle w temacie niegodnego traktowania zwłok.

Andrzej Duda powiedział, że to absurd, iż prezydent jest nazywany zwierzchnikiem armii. Większy absurd polega na tym, że konstytucja mówi o głowie państwa.

Urząd skarbowy testuje metodę „listów behawioralnych” wobec opornych dłużników. Możemy mówić o sukcesie tej metody, gdy już przy pierwszym liście dłużnik zmoczy się do łóżka.

W Berlinie red. Cezaremu Gmyzowi złodzieje skradli z auta telefon komórkowy. Najpierw za pomocą trotylu wybili szybę w wozie.

Dziennikarz śledczy Witold Gadowski alarmuje, że ISIS jest w posiadaniu map Warszawy, Krakowa i Częstochowy. Widać globus Polski jeszcze do nich nie dotarł.

We Wrocławiu rozpoczął się proces kota oskarżonego o kradzież rybek. Rodzice kota żarli już ryby za PO!

Rafał Ziemkiewicz zapewnił, że Rydzyk nazwał czarownicą nie Kaczyńską, tylko Środę. Mazurska Noc Kabaretowa właśnie się rozpoczęła.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „Rafał Ziemkiewicz zapewnił, że Rydzyk nazwał czarownicą nie Kaczyńską, tylko Środę”
    O Matko, Rafałek powinien reklamować wybielacze, zwane – nie wiedzieć czymu – OPTYCZNYMI; podobno pomagają na zeza, kuervas !
    Hej !-