Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Portal Fronda.pl orzekł, że powódź we Francji to kara za bycie niewierną córką Kościoła. Jako ateiści głęboko wierzymy, że dziennikarze Frondy będą się smażyć po wsze czasy w piekle!

Zbigniew Ziobro przekazał „500 plus” na rzecz chorego 7-letniego Filipa. Biedny ten Filip – najpierw choroba, a teraz jeszcze to.

Przedstawiciel Rosji przy NATO Aleksandr Gruszko zapewnił, że nie ma planów ataku militarnego Rosji na Polskę. Podpowiadamy, że plany są, ale na warszawskim Żoliborzu.

Prezydent po angielsku, a Pierwsza Dama po niemiecku zaprosili wszystkich na Światowe Dni Młodzieży. A dlaczego nie po arabsku?

W wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Beata Szydło powiedziała, że na drugie ma „Eksperyment”. Oto eksperyment godny doktora Mengele.

Włodzimierz Cimoszewicz powiedział, że „mamy prezydenta, który nie jest głową państwa”. Ciekawe, jaką częścią ciała jest.

Jarosław Kaczyński ujawnił w „Super Expressie”, że nocami uwielbia oglądać rodeo z bykami. Nic dziwnego – w ciągu dnia osobiście ujeżdża Wysoką Izbę.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.