Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Premier Morawiecki nazwał sędziów Sądu Apelacyjnego w Krakowie zorganizowaną grupą przestępczą. Gdyby popatrzeć na terminy w polskich sądach, trudno zarzucić sędziom, aby byli zorganizowani.

Patryk Jaki zapowiedział, że chce zaproponować warszawiakom stolicę pragmatyczną. Pragmatyzm wyklucza jakieś chuje-muje.

Beata Szydło stwierdziła, że my, Polacy, nie mamy nic droższego niż nasze rodziny. W Polskich sercach tylko rodzina i benzyna.

Andrzej Duda i Pierwsza Dama zaśpiewali piosenkę o numerze alarmowym 112. Panu Prezydentowi w KFC numer alarmowy jakoś nie pomógł.

Bartłomiej Misiewicz podziękował wszystkim za trzymanie kciuków za ukończenie studiów I stopnia na politologii. Młody, zdolny, z licencjatem – są wreszcie kwalifikacje na kasę w Biedronce.

Kluby „Gazety Polskiej” prosiły Fundację Czartoryskich o sponsorowanie ich zjazdu. Czerń prosi się o ochłapy z pańskiego stołu.

Jacek Sasin powiedział, że TVN mogłaby się od TVP uczyć obiektywizmu. Sasin już się nauczył. Obiektywnie kłamać.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Jaki pragmatyzm, obśmiałem się Marta setnie 🙂

  • TE WYPOWIEDZI=BREDNIE NASZEJ,POŻAL SIĘ BOŻE KLASY POLITYCZNEJ, SĄ GŁUPSZE,NIŻ NIE OBRAŻAJĄC ICH INTELIGENCJI, DZIECI W: PRZEDSZKOLACH I SZKOŁACH PODSTAWOWYCH!!PŁAKAĆ SIĘ CHCE, KOGO POLACY WYBRALI,NA NAJWYŻSZE URZĘDY,W KATO RP!!