Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Jak podaje „Newsweek”, prezes Kaczyński nie lubi, jak się mlaska w jego towarzystwie. Współczujemy posłom PiS, bo trudno jest lizać bez mlaskania.

Minister infrastruktury zapowiedział rychły koniec aplikacji do przewozu osób – Uber. Teraz w modzie jest korporacja Taxi Krystyna: zadzwoń do mnie jak do dziwki.

Policjanci z Rzeszowa podczas ślubowania oprócz odznak dostali również modlitewniki. Przed użyciem paralizatora wystarczy teraz odmówić koronkę o odpuszczenie grzechu.

3 mln dolarów dziennie płacił McDonald’s za Pokemony w swoich japońskich lokalach. Na prorządowych demonstracjach w Polsce Pokemony występują za darmo.

Red. Jarosław Kuźniar pochwalił się, że został zablokowany na Twitterze przez panią premier Beatę Szydło. Jak nie lubimy rządu PiS, tak w tym wypadku się Pani Premier nie dziwimy.

TVP już 6-krotnie nadała film prezesa Kurskiego „Nocna Zmiana”. Nie wiemy skąd oburzenie, „Kevin sam w domu” jest w Polsacie puszczany co roku.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zapewnił, że PiS chce pokoju. Najlepiej bez klamek.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Nie mlaskac przy jedzeniu.Moze to jedyna pozytywna rzecz jaka matka nauczyla Kaczynskiego.Zastanawia mnie jedynie ze nie nauczyla go ze cmokanie bab po rekach odeszlo w niebyt okolo Gierka.

  • Coraz słabsi jesteście. Może z arabów się pośmiejcie lewaccy stulejarze.