Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Zarząd Światowego Związku Armii Krajowej zapewnił, że Zofia Klepacka nie została Członkiem Honorowym Związku. Według nas pani Klepacka jest członkiem.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski wyznał, że Krystyna Janda wygląda jak Wojciech Jaruzelski. Podobieństwo księdza do Koziołka Matołka nie polega tylko na wyglądzie.

TVP Info poinformowała o skandalicznym eksperymencie, podczas którego lekarze z Zakładu Medycyny Sądowej strzelali do zwłok z broni pneumatycznej. Dobrze, że nie chcieli zwłok zaszczepić.

Przy rondzie de Gaulle’a w Warszawie uschła sztuczna palma, co ma symbolizować niebezpieczne zmiany klimatyczne. Ile plastiku poszło na tę akcję ratującą Ziemię?

Superstacja zrezygnowała z tematów politycznych w serwisach informacyjnych. W przerwach między pogodą będzie disco polo.

Premier Mateusz Morawiecki zaprosił na kawę prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz. Szkoda, że nie do kina.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • Fajne to wspomnienie historyczne o Czernobylu.
  Niech Pan częściej robi video z tamtych czasów, Panie Urban.
  Mnie osobiście interesowałoby, dlaczego nie potrafiliście skutecznie odizolować wrogów państwa od ich mocodawców? Byli aresztowani, a potem wychodzili, brali dolary i dalej robili to samo. Nie lepiej byłoby poprosić naszych radzieckich albo koreańskich przyjaciół o dyskretne przechowanie ich na pare lat? Zobaczcie jak to robią Amerykanie: najpierw wozili swoich wrogów dookoła świata, a jak się uspokoiło wsadzili ich do Guantanamo. Gdyby tak zadziałać to nawet obywatel Popiełuszko cieszyłby się do dziś dobrym zdrowiem pracując na rzecz syberyjskiego leśnictwa.
  Kto wie, może by i zmądrzał?

  • wystarczyło nasłac komorników, ale ten patent walki z opozycją wyparcowła styropianowa rewolucja

 • Członek Honorowy to mały Pikuś .
  Członek z Ramienia to dopiero cud natury.