Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Red. Tomasz Terlikowski nazwał Roberta Biedronia wydmuszką. Zawsze nas śmieszą żarty z symboli świąt katolickich!

30 czerwca w Opolu wystąpi najsłynniejsza śpiewająca zakonnica świata – siostra Cristina. Po siostrze Cristinie powinien wystąpić Paetz Shop Boys.

Andrzej Duda wyszedł z inicjatywą zakazującą nieletnim korzystanie z solarium. Po to, aby nie mylić nieletnich z uchodźcami.

Marcin Wolski stwierdził, że premier Szydło zapewniła sobie nieśmiertelność. To zupełnie jak Christopher Lambert i Sean Connery.

Red. Witold Gadowski zapewnił, że radykalny islam działa w Polsce. Najprężniej działa pod Teatrem Powszechnym.

Małgorzata Gosiewska powiedziała, że pod Smoleńskiem Tusk przybijał żółwika z Putinem. Poczekajmy, aż w tej opowieści pojawią się smoki.

Muzyk Romuald Lipko zadebiutował jako producent wódek pod marką „Jolka, Jolka pamiętasz”. Autobus Arabów z tej Jolki nie skorzysta.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „Małgorzata Gosiewska powiedziała, że pod Smoleńskiem Tusk przybijał żółwika z Putinem” A Antek zeżarł obiad, nic z nikim nie przybił i uciekł z powrotem do kraju czyścić kwity

  • Wy w 99% tylko o tej Polsce piszecie, wiec nie wiem dokładnie gdzie mam umieścić ten komentarz.
    Anyway, w dwa lata po zalegalizowaniu marihuany w stanie Colorado bezrobocie spadło tam ogromnie i wynosi 2.3%. To jest najniższa stopa w USA

  • Szydło zapewniła sobie nieśmiertelność? Może Wolski widział ją na krzyżu albo jak odsuwa jakiś kanień? Może jak lewituje?