Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Portal Fronda.pl zastanawia się, czy bombę we wrocławskim autobusie podłożył „biały islamista z Niemiec”. O tym, że nie był to obywatel Polski, świadczy fakt, że w autobusie skasował bilet.

Również na łamach Frondy Krzysztof Pasierbiewicz apeluje: „Odpitolcie się za przeproszeniem kutasy złamane od nowej polskiej władzy”. Oto ewangelia według św. Krzysztofa.

Posłanka PO Joanna Mucha powiedziała, że pani premier „opluwała wszystko: opozycję, Polskę i polską pozycję w Europie”. Nadprodukcja śliny może świadczyć o wściekliźnie.

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” Lech Wałęsa podkreślił, że Bill Clinton powiedział prawdę i nie ma za co przepraszać Polaków. Nie chodziło o zdanie: „I did not have sexual relationship with that woman”.

W szkole podstawowej w Lubczynie uczniom w piątki sprawdza się, czy nie mają w kanapkach wędliny. Pytanie teoretyczne: czy robienie laski z połykiem w piątek jest złamaniem postu?

Prezenter programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN” Piotr Kraśko powiedział, że nigdy nie miał z pracy takiej przyjemności jak teraz. Panie Piotrze, nawet wtedy gdy papież umierał, oglądał Pana w „Wiadomościach”?

Eurodeputowany PiS Ryszard Czarnecki zapowiedział, że prędzej mu kaktus na dłoni wyrośnie niż Polska będzie ukarana jakimiś sankcjami. Na takiej pustyni intelektualnej jest szansa, że wyrośnie.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.