Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Niemiecki „Bild” zatytułował wywiad z ministrem Waszczykowskim pytaniem: Czy Polacy mają fioła? Polacy mieli bratki, ale teraz został tylko jeden.

Według CBOS najpopularniejszymi polskimi politykami są Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński. Nie przypadkiem Władimir Putin jest w pierwszej trójce ulubionych polityków zagranicznych.

Poseł PiS Dominik Tarczyński zapowiedział, że zwróci się do marszałka sejmu z wnioskiem, aby parlamentarzystów badać alkomatem. W imieniu narodu apelujemy, aby parlamentarzyści przechodzili bardziej bolesne badania.

Kapituła polskich językoznawców jednogłośnie wybrała słowo roku 2015: rzeczownik „uchodźca”. Po sędziach przyjdzie czas na językoznawców.

Tomasz Terlikowski powiedział, że lepiej być przedmurzem chrześcijaństwa niż zadupiem zdychającej laickiej Europy. Bardzo nam przykro, ale pan Tomasz nie jest żadnym murem, tylko zwykłym wałem.

Na Facebooku Joanna Szczepkowska zamieściła życzenia noworoczne opatrzone zdjęciem ceramicznego anioła w pralce. Chyba jej wcześniej upadł.

Jurek Owsiak zaprosił prof. Krystynę Pawłowicz na przystanek Woodstock. Jałowo tam na pewno nie będzie.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.