Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział zorganizowanie alternatywnego Opola. Jeśli chodzi o sprzyjającą festiwalowi atmosferę, typujemy Oświęcim.

Poseł Jacek Żalek powiedział, że uchodźcy przyjeżdżający do Europy to zwykła hołota. Pan poseł zapomniał o wyższych rangą specjalistach od wojskowości.

Rząd Beaty Szydło podniósł ceny leków dla osób po przeszczepach z 3 do 1300 zł. Za to w cenę zabiegu wliczone jest ostatnie namaszczenie.

Michał Jach powiedział, że nazywanie Wojsk Ochrony Terytorialnej armią Macierewicza to hańba. Hańbą jest już nazywanie WOT armią.

Andrzej Duda złożył w Sejmie projekt ustawy, która ułatwia odzyskanie pieniędzy w przypadku pomylenia numeru konta podczas przelewu. Czy to jest ta zapowiadana pomoc frankowiczom?

Jak podaje BBC, odpadł kawałek szczytu Mount Everest. Szczytem szczytów została więc Małgorzata Wassermann.

Posłanka Anna Sobecka zapytała, czy jest możliwość zwiększenia liczby połączeń kolejowych na trasie Toruń-Warszawa. A na kolanach to nie łaska?

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • >>>”Hańbą jest już nazywanie WOT armią” – powiedział nie wiadomo kto, czyli Michał Jach.
    O Matko, jaka HAŃBA, PT Idioto Michale Jach – a tak w ogóle to cóś za jeden, kuervas ?! Mojem, skromnem zdaniem to co robi bywszy Antek-Policmajster, a dzisiejszy minister obrony narodowej, ma swój głęboki sens, kuervas, jakby na to nie patrzał. No bo popatrzta Ludzieńki i Narodzie : Yankesy tyż mają swoją Gwardię Narodową, choć nie przypuszczam, żeby poza Marsjanami, jakaś insza nacja mogła zagrozić jeich terytorium. Ja powiem wiency i to na zeksa ! – Ministru Macierewiczu powinien spowodować wyposażenia takich wyszkolonych repów jak ja w jakiejścic nowoczesne, tanie bronie – dajmy na to w ppance, czy coś na pododbieństwo stingów.. Se bym zamienił swoją kosę na sztorc, którą trzymam w sieni na wszelkij słuczaj, na tą pepancę i stinga i jakby co, to bym pierdyknął w jakiś cel, któren mi się nawinie na mojej,czy nad moją wiochą, kuerwas. Hej !-

  • wot bedzie jak niegdys ormo..na wypadek zamieszek spolecznych sie przydadza i taki jest cel powstania wot