Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Poseł John Godson wystawił na aukcję charytatywną swojego fiata 126p, rocznik 1995, za 3 tys. zł. Taki maluch, a serce wielkie!

Okulary, zegarek i palmtop skradziono z szybowca, który awaryjnie lądował na polach koło Ożarowa. Szybowiec też by ukradziono, ale silnik nie chciał odpalić.

Małgorzata Terlikowska ostrzega na portalu Fronda.pl, że antykoncepcja hormonalna powoduje zmiany w mózgu. Gdzie? W musku?

Na Allegro można wylicytować obraz namalowany fallusem, przedstawiający sceny poświęcenia McDonalda w Żywcu. Oto prawdziwe poświęcenie.

Gumę złapał największy pasażerski samolot świata Airbus A380 podczas awaryjnego lądowania na lotnisku Chopina. Koło to nic, pilot dopiero się zdziwi, jak mu licencję za prędkość zabiorą.

Włodzimierz Cimoszewicz powiedział, że nikt nie zna Andrzeja Dudy – tak jak pana, który sprzedaje proszek. Czy chodzi o proszek P-IXI?

Jak donosi „The Telegraph”, co dziesiąty pracownik w Wielkiej Brytanii przyznaje się do oglądania pornografii w czasie pracy. Tylko Polacy trzepią pianę na zmywaku.

 

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Małgorzata Terlikowska jest taka wstrętna, że brzydziłbym się na nią nawet nasrać. Musiałaby trzymać usta roztwarte w kierunku wysrajdziury i oczywiście krzyż Jezusa Pedalusa w cycach.