Motto tygodnia: Coś nam się widzi, że znów winni są Żydzi.

Premier Morawiecki zapowiedział powstanie programu „Mosty plus”, który umożliwi sfinansowanie budowy 22 mostów. Znaczy 22 seniorów będzie miało powód do uśmiechu.

Beata Szydło, mówiąc o nagrodach dla ministrów, zapewniła, że nikt niczego nie ukradł. Pero, pero, bilans musi wyjść na zero.

Córka Janusza Korwin-Mikkego została skazana za posiadanie heroiny. Podstawowe pytanie: czy narkotyk był przygotowany w kuchni?

Papież Franciszek powiedział biskupom, że nie można głosić ubóstwa i jednocześnie żyć jak faraon. Jeżeli chodzi o życie, to niestety faraonowie ostatnio cienko przędą.

Joanna Lichocka zarzuciła Onetowi, że jej żart o jednowładztwie Kaczyńskiego przedstawiono jako poważną wypowiedź. Tacy są Niemcy – wszystko traktują serio.

Z okazji ślubu księcia Harry’ego Manuela Gretkowska nazwała księżnę Dianę kurą nioską. Może i tak, ale ta kura znosiła brylanty.

Barack i Michelle Obamowie podpisali umowę z Netfliksem, na mocy której będą produkować filmy i seriale. Amerykański sen: od prezydenta do producenta.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, nie no klawy ten yankeski sen: Od prezydenta do producenta, nie ma to tamto. Aliścić obie Obamy tyż ludzie i z czegoś muszą żyć. A nasz Wodzuś to se rybek nałapie i tyż piknie. Hej !-