Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Premier Morawiecki zapowiedział powstanie programu „Mosty plus”, który umożliwi sfinansowanie budowy 22 mostów. Znaczy 22 seniorów będzie miało powód do uśmiechu.

Beata Szydło, mówiąc o nagrodach dla ministrów, zapewniła, że nikt niczego nie ukradł. Pero, pero, bilans musi wyjść na zero.

Córka Janusza Korwin-Mikkego została skazana za posiadanie heroiny. Podstawowe pytanie: czy narkotyk był przygotowany w kuchni?

Papież Franciszek powiedział biskupom, że nie można głosić ubóstwa i jednocześnie żyć jak faraon. Jeżeli chodzi o życie, to niestety faraonowie ostatnio cienko przędą.

Joanna Lichocka zarzuciła Onetowi, że jej żart o jednowładztwie Kaczyńskiego przedstawiono jako poważną wypowiedź. Tacy są Niemcy – wszystko traktują serio.

Z okazji ślubu księcia Harry’ego Manuela Gretkowska nazwała księżnę Dianę kurą nioską. Może i tak, ale ta kura znosiła brylanty.

Barack i Michelle Obamowie podpisali umowę z Netfliksem, na mocy której będą produkować filmy i seriale. Amerykański sen: od prezydenta do producenta.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, nie no klawy ten yankeski sen: Od prezydenta do producenta, nie ma to tamto. Aliścić obie Obamy tyż ludzie i z czegoś muszą żyć. A nasz Wodzuś to se rybek nałapie i tyż piknie. Hej !-