Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Krystyna Pawłowicz z powodów zdrowotnych poleciała na konferencję do Tokio klasą biznes. Następnym razem polecamy konferencję w Egipcie – jest tam fachowa pomoc medyczna.

W Telewizji Republika Bartłomiej Misiewicz ma prowadzić program o obronności i bezpieczeństwie kraju. Słusznie, Misiewicz przez 1,5 roku bronił się w MON.

Jak informuje „Mały Dziennik” Terlikowskich, prezydent Duda jednego dnia obchodził urodziny i imieniny. To rzeczywiście jego największy sukces.

27 maja syn premier Szydło przyjmie święcenia i zostanie księdzem Kościoła katolickiego. Beata Kempa dopiero teraz zedrze sobie kolana.

Zwierzęciem politycznym nazwał Donalda Tuska w Radiu Zet Adam Hoffman. Czyli do odstrzału.

O Tusku wypowiedział się również Mariusz Błaszczak, twierdząc, że byłego premiera nie obchodziło nic poza harataniem w gałę. Właśnie dlatego Tusk jest szefem klubu piłkarskiego RSC Anderlecht w Brukseli.

MON ogłosiło konkurs na imiona dla pięciu samolotów dla vipów. Wszystkim podróżnym życzymy bezpiecznej podróży na pokładzie samolotu „Lech”.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, nie to tu pan minister Błaszczak ma kupę racji w tym ustępie. Swobodą w obiecywaniu gruszek na wierzbie, a potem nierealizowania obietnic McDonald przerastał sam siebie. Nawet zwykły leniwiec w porównaniu z McDonaldem może się cieszyć opinią pracoholika, kuerwas ! Hej !-

  • lubie bartka i beate, ten pierwszy swietnie tanczy a beata wspaniale opryskuje ogrody dzialkowe,walczac z chwastami..