Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

We Wrocławiu odbędzie się konferencja naukowa poświęcona cykliczności płciowej kobiet w kontekście prawa. Każdego dnia miliony mężczyzn padają ofiarą samogwałtu, ale o tym oczywiście nikt nie mówi.

Japońskie zoo przeprosiło księcia Wiliama i księżną Kate za nadanie małpie imienia Charlotte – tak jak nazywa się ich nowa córka. Rzeczywiście wybór tego imienia nie był trafny. Z urody makak bardziej przypomina Elżbietę.

Poseł Godson został ranny w palec podczas szkolenia wojskowego parlamentarzystów na poligonie. Jak mawiał inny wojak -Szwejk: Ja jestem idiota z urzędu.

Dr Magdalena Ogórek podsumowała swoją kampanię, mówiąc, że Polska nie jest gotowa na kobietę. Pani Magdo, radzimy zjeść snickersa.

Pod koniec maja Unia Europejska wyśle do Polski pomoc żywnościową: mąkę, olej, cukier, kaszę, makaron, klopsiki. Co nas nie zabije, to nas utuczy.

Bronisław Komorowski odmówił udziału w debacie w Telewizji Trwam ojca Rydzyka. Słusznie. Prezydentowi Kaczyńskiemu i czarownicy bywanie w Trwam nie pomogło.

Tenisista Jerzy Janowicz powiedział, że jego stan zdrowia jest wkurwiający. Chodzi o ból dupy?

Marta M.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.