Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

12 maja na aukcji w Monako zostanie wystawione na sprzedaż lamborghini papieża Franciszka. Stan idealny – jeździł tylko do kościoła.

Premier Morawiecki zapewnił, że rząd robi wszystko, aby doprowadzić do jak najszybszego odnalezienia górników. Np. Beata Szydło kopała w nosie.

Wypadliście znakomicie – powiedziała Agata Duda niepełnosprawnym dzieciom po występie w ośrodku w Radzionkowie. Dzieci w Sejmie robią gorszy teatr.

Wicepremier Piotr Gliński zapewnił, że rejs „Polska 100” nie doszedł do skutku tylko w wymiarze personalnym. Może Andrzej Duda zdążyłby popłynąć przed sezonem narciarskim?

Kaja Godek zapowiedziała, że Polacy podziękują partii rządzącej w wyborach za nieprzyjęcie projektu „Zatrzymaj aborcję”. A jednak gramy do jednej bramki.

Magdalena Ogórek, pouczona przez TVP, przeprosiła za reklamowanie ubrań na Instagramie. Spokojnie, dla wielu to była antyreklama.

Jak poinformował „Super Express”, Beata Szydło spędziła w szpitalu u Jarosława Kaczyńskiego 5 godzin. Są ludzie, którzy karmią się bólem innych.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • Pan prezes jest chory i zdycha w łóżeczku
  I przyszła Beatka, jak się masz Jareczku ?
  – spierdalaj – zawarczał i krew go zalała
  nie będziesz mnie więcej pokrako wkórwiała
  i pierdną dwa razy i zesrał się w bety
  musiała Beatka posprzątać niestety