Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Ministerstwo Edukacji Narodowej chce, aby od przyszłego roku każde dziecko w szkole dostawało ciepły posiłek. Jeśli nakarmi się dzieciaczki szpinakiem, to jest szansa, że rząd PiS się zesra.

Portal Fronda.pl ostrzega, że z książek Paulo Coelho płynie zły duch. A myśleliśmy, że duch grafomanii nie jest Frondzie niemiły.

Andrzej Duda zapowiedział prowadzenie twardej, zdecydowanej polityki historycznej. Obawiamy się, że historia też nie odpowie na listy Pana Prezydenta.

Bannery o powierzchni 550 mkw. zawisły na wieży XV-wiecznej bazyliki jasnogórskiej. Te urocze jaskrawe plastikowe płachty na pewno widać nawet z nieba.

Zarząd Telewizji Republika zapewnił, że Bartłomiej Misiewicz ma gruntowną wiedzę na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem i obronnością. Boże, miej w opiece Telewizję Republika!

Premier Beata Szydło zapewniła, że od kiedy powstał rząd PiS, bezpieczeństwo Polaków bardzo się poprawiło. Stąd masowy napływ emigracji ze Szwajcarii?

W ramach kampanii społecznej MSWiA został wyemitowany spot społeczny uczący dzieci czczenia barw narodowych. Związek Młodzieży Polskiej wiecznie żywy!

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, nie no klawe to sranie szpinakiem przez dzieciaków w szkołach, nie ma co ! A tak na marginesie, czy p. Marta M. choć raz nakarmiła głodnego kota, że nie wspomnę o głodnym dzieciaku gdzieś w Iłży, czy pod Drawskiem Pomorskim ? Hej !-