Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Stołeczna Policja zlikwidowała plantację marihuany oraz zabezpieczyła 4,5 kg suszu w jednym z zakładów pogrzebowych. Właściciel domu pogrzebowego „Na haju do raju”, został objęty policyjnym dozorem.

Kawa, rozlana przez drugiego pilota na tablicę przyrządów pokładowych, była przyczyną odwołania wizyty prezydenta Serbii Tomislava Nikolicia w Watykanie. U prezydenta Kaczyńskiego nic się nie rozlewało!

Prokuratura wszczęła postępowanie sprawdzające, czy Michał Witkowski propagował faszyzm, pojawiając się na pokazie mody w czapce z napisem SS. Ciekawe, że nikogo nie obraziła różowa świnka przyczepiona obok insygniów.

Na Politechnice Wrocławskiej zostało zatrzymanych sześciu naukowców, podejrzanych o wyłudzenie 1,8 mln zł na projekty, które nigdy nie powstały. Niby profesorowie z zakładu sztucznej inteligencji, a nawet grantów nie umieli wyłudzić.

Na portalu Fronda.pl pod tekstem Tomasza Terlikowskiego widnieje baner reklamowy zachęcający do głosowania na Bronisława Komorowskiego. Widać ogłoszenia w Frondzie chodzą po 30 srebrników.

Andrzej Duda na nowych plakatach wyborczych zaprezentował cztery hasła: przyszłość, odwaga, rodzina, nadzieja. W skrócie PORN.

Jak podaje „Super Express” Magdalena Ogórek chce spotkać się w Moskwie z Władimirem Putinem. Jeżeli Putin odmówi, pani Ogórek zawsze może się spotkać z Leninem.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Z taką kadrą naukową daleko nie zajedziemy. Nawet nie potrafili projektu tak opracować, żeby na czysto zgarnąć kasę.