Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

ico-1
numer 17-18/2018

Beata Szydło poprosiła protestujących niepełnosprawnych, aby wrócili do domów. Jak to się mówi – na jednej nodze.

Następnie Szydło rozpoczęła sezon flisacki spływem Dunajcem. Nie każdy może być zaproszony do Dubaju.

Marek Kuchciński zapewnił, że domu – Polski – nie można odszczurzyć ani odgrzybić, stosując środki chemiczne. Drogie szczury i grzyby: kąpieli nie będzie.

Antonii Macierewicz ruszył z raportem komisji smoleńskiej w trasę po USA. Kolejny biały raporter. Czy raper?

Rafał Ziemkiewicz zapowiedział pozwanie do sądu dyrektora muzeum Polin, aby ten odszczekał kłamstwa, które rozpowszechnia. Czy nie powinien odszczekiwać ten, który szczekał?

Ryszard Czarnecki powiedział, że nie ma w PiS żadnej kasty świętych krów. Rysia, która dużo ryczy, mało mleka daje.

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło konkurs na projekt pomnika – Ławki Niepodległości. Ten projekt z założenia ma być do dupy.

Papież Franciszek z okazji swoich imienin rozdał 3 tys. lodów ubogim i bezdomnym. Ulubionymi lodami kleru kiedyś były „Bambino”…

Agata Kornhauser-Duda pogratulowała uczniom biorącym udział w konkursie o tytuł Polonijnego Mistrza Ortografii Polskiej. Oto konkurs na miarę charyzmy Pierwszej Damy.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • O Matko, nie no klawe te zwięzłe, trafne komentarze Marty M. do aktualiów w naszej, ukochanej Ojczyźnie. Morda, Marto M., ściskam Cię w najszerszym miejscu. Hej !-

 • Klawo, to dopiero będzie! Temat został rzucony: ściskanie Marty M. w najszerszym miejscu. Kolejka już się zawiazala – jestem drugi! Następstwem podobnej zgrai jest Komitet Kolejkowy. Jeżeli będzie nas więcej, to wypadałoby wybrać prezesa. Kiedy będziemy mieli prezesa, błogosławieństwo lokalnego kacyka lub proboszcza i chody w paru miejscach, to powołamy do życia fundacje o nazwie: Ściskajmy Razem Martę M. w Najszerszym Miejscu. Kasiora będzie płynąc zewsząd, i to w takich ilościach, ze nie nadarzymy wydawać. I wtedy… pojawia się hieny i szakale z Jedynej Słusznej Partii, aby przyznać sobie premie i nagrody, które im się należna w obliczu prawa. Tym prawem jest co prawda prawo kaduka, ale kto kaście zabroni. Amen

 • 100 toalet na stulecie ! Tojtoje niepodległości, PiSuary wolności. Lody dla eskimosów. Szydło do Dunajca ! Tyż ściskam wg uznania,chociaż jestem zwolennikiem miejsc raczej ciaśniejszych.

 • Szykuje się niezły ścisk przy tym ściskaniu Marty, się kurwa nie dopcham przez was.

 • Rechtsanwalt Hambura,ty głupcze, rozumu przez to nie nabędziesz,że zmienisz miejsce i gdzie indziej siędziesz.

 • gdzie wyparowalo drewno z puszczy bilowieskiej?mysle ze pisuary kombinuja z lawkami by miec kwity przynajmniej na jego czesc.

 • >>> ZNAFFCA z 27.04 – Jeżeli będzieta wybierali prezesa kolejkowiczów do ściskania Marty M. to pamiętaj, KTO rzucił to hasło, kuervas ! Mowy nie ma o ściskaniu RAZEM Marty M. w najszerszym miejscu, kuervas, jest kolejka i ordnung muss sein !
  >>> PEPE z 28.04, czy Ty masz notoryczną sraczkę, czy co, że potrzebujesz tylu kibli ? I jakie LODY dla Eskimosów, kuervas ?! Jak jeden Eskimos poprosił na Mahattanie o whiskacza i barman go zapytał, czy z lodem, to Eskimos: – „A dać w mordę ?! Co do MIEJSC CIAŚNIEJSZYCH, to je się raczej „rozciska”, wedle mojego umu, jak mawiał Bohdan Chmielnicki, dla niewtajemniczonych wódz powstania kozackiego w XVII wieku vs Lachom.
  >>> DAREK z 29.04: Sprzedaję numerki.
  Hej !-