Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Polskie media rozpaczają, że nie można zablokować przejazdu rosyjskiego klubu motocyklowego „Nocne Wilki” przez Polskę. A może by tak obława, obława na nocne wilki obława…?

 

W holenderskim ogrodzie zoologicznym szympans zniszczył filmującego go drona. Za dużo telewizji Al-Dżazira się naoglądał.

Ks. Oko zapewnia, że gdy do szpitala zgłasza się gej, to jest to alarm dla lekarzy i pielęgniarek, że można się zarazić chorobą zakaźną. Na szczęście chorobą ks. Oko nie można się zarazić.16/2015

Właścicielka sklepów odzieżowych „La Mania” Joanna Przetakiewicz zachęca do głosowania na swoją wierną klientkę Magdalenę Ogórek. Wydaje się, że elektorat SLD w strojach „La Manii” robiony jest trochę na szaro.

Hanna Gronkiewicz-Waltz porównała projekt pomnika światła do pomnika postawionego w Norymberdze podczas wiecu NSDAP. Kein Problem, Frau Waltz!

Hasło nowego spotu reklamowego Bronisława Komorowskiego to „Dobry start dla młodych”. Czy chodzi o start w wyborach prezydenckich?

Zbigniew Ziobro powiedział, że wystarczy otworzyć Pismo Święte, aby przeczytać tam, że nie należy bić kobiet. Czy zatem kamienowanie należy rozumieć jako obsypywanie brylantami?

Metro warszawskie poszukuje „społecznych asystentów”, którzy w sytuacjach kryzysowych będą pomagać innym pasażerom. Ciekawe, kiedy zostanie powołany społeczny dyrektor metra?

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.