Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

Piosenkarka Doda została przesłuchana w sprawie o szantażowanie sekstaśmą byłego narzeczonego Emila H. Wokalistce udało się wywołać niezwykłą jak na Polskę reakcję – wszyscy trzymają kciuki za Araba.

Taksówkarze zaatakowali taksówki niebiorące udziału w proteście. Taksówkarz taksówkarzowi taksówkarzem.

Prezydent Duda poprosił nauczycieli, aby młodzież mogła zdać egzaminy gimnazjalne. Nauczyciele niech protestują w wakacje.

Senator Adam Bielan zapowiedział, że Sławomir Broniarz będzie smażył się w piekle. Wyraźnie o tym mówi kodeks niebieski, paragraf 666.

Portal Fronda.pl apeluje, aby celibat w Kościele pogłębiać, a nie znosić. Zamiast dzieci gwałcić, można je składać w ofierze.

Episkopat Polski podkreślił, że nie ma podstaw prawnych, aby religia odbywała się na pierwszych bądź ostatnich godzinach lekcyjnych. Słusznie, diabeł w dzieci wstępuje w porze obiadu.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Ani na pierwszych ani na ostatnich godzinach lekcyjnych.
    Religię niech odprawiają o 7:00 rano!

  • Religia powinna być w niedzielę wg przykazania Pamiętaj abyś dzień święty święcił wtedy bachory mogłyby się spowiadać i przystępować do komunii. Kościoły byłyby pełne i taca ciężka. Kurwa kiecaki powinny to dobrze przemyśleć. Kasa czeka na wasze fury i kurwy…

  • Niech odprawiaja religie w wakacje… jesli zlapia jakiekilwiek dzieciaki.