Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Elżbieta II, komentując nisko przelatujący śmigłowiec, powiedziała, że brzmi on jak Donald Trump. Skąd królowa wie, jak brzmi Trump podczas przelatywania?

W Światowy Dzień Gołębi Katarzyna Lubnauer powiedziała, że od gołębi woli gołąbki, szczególnie w sosie pomidorowym. Dobrze, że to nie był dzień gili.

Krystyna Janda powiedziała, że powinna przestać myśleć, bo jest tyle kobiet, które nie myślą i jakoś im idzie. To jest feminizm w czystej postaci.

Po ostatnim wywiadzie Janusza Gajosa aktorka Ewa Dałkowska powiedziała, że modli się za niego. Ważna kwestia: czy podporucznika Janka Kosa obejmie ustawa degradacyjna?

Andrzej Melak z PiS zauważył, że gdyby nie było Katynia, nie byłoby też Smoleńska. Nie zapominajmy o roli braci Wright, którzy zbudowali pierwszy samolot.

Tajemnicą jest to, na jakie cele charytatywne premier Morawiecki przeznaczył swoją nagrodę. Policja przestrzega przed nową metodą: na Mateusza.

Kaja Godek powiedziała, że Jurek Owsiak używa dzieci do lobbowania za zabijaniem. Dokładnie tak to działa: naklejka z serduszkiem za każdą udaną aborcję.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.