Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Ojciec Tadeusz Rydzyk wspominał, jak Jan Paweł II mówił do niego: „Tylko się nie daj”. Z tej rady Rydzykowi zostało tylko „daj, daj, daj”.

W Szczecinie powstanie pomnik dewastacji stoczni za rządów Platformy Obywatelskiej. Projektem pomnika dewastacji powinna zająć się Młodzież Wszechpolska. Ma w tym wprawę.

W RMF24.pl prezes Jarosław Kaczyński zaapelował, aby działacze PiS zaczęli w końcu poważnie traktować prezydenta Dudę. Każdy, kto będzie się śmiał z Andrzeja, zjawi się u mnie jutro z rodzicami!

Prezydent Trump przekazał swoją pensję za pierwszy kwartał na parki narodowe. Minister Szyszko przekazał tylko pierwszy kwartał.

Piosenkarka Natalia Przybysz otrzymała tytuł Superbohaterki za wywiad, w którym opowiedziała o swojej aborcji. Superbohaterka to taki sam tytuł jak Królowa Polski, tylko dla feministek.

Red. Jan Wróbel zawyrokował, że „Ucho prezesa” utopiło PiS. Idąc tym tropem: czy „Miś” obalił komunę?

Aleksandra Jakubowska w wywiadzie dla „wSieci” zaproponowała szklankę wody kobietom chcącym współżyć. My jesteśmy tu, gdzie wtedy, a oni tam, gdzie stał kościół.

 

 

Marta M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „W RMF24.pl prezes Jarosław Kaczyński zaapelował, aby działacze PiS zaczęli w końcu poważnie traktować prezydenta Dudę.”
    O Matko, ale jaja, jeślić to prawda. Ale tego nie da się załatwić, żeby nawet Jarkowycz-Wścieklica wprowadził ten prikaz do statutu PiS, z tej prostej przyczyny, że Nasz Nawiedzony Pan Prezydent SAM POWINIEN O TO ZADBAĆ, żeby Go nie tylko Pisiory, ale Ludzieńki i cały Naród nosił na rękach. A „To nie jest takie proste i niewesołe, tak kłaść sobie pszczołe na brzucho gołe” ja onegdaj śpiewali harcerze. Hej !-