Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Para prezydencka złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocy. Dołączamy się do życzeń męki Jezusa dla wszystkich rodaków.

We wtorek prezydent Andrzej Duda udał się z wizytą do USA na szczyt bezpieczeństwa nuklearnego. W programie jest spotkanie prezydenta Dudy z przebywającym w mauzoleum prezydentem Abrahamem Lincolnem.

Jak informuje „Fakt”, 2 marca do Kancelarii Prezydenta zadzwonił mówiący po niemiecku mężczyzna z informacją o grożącym zamachu. Tłumaczyła Frau Kornhauser.

Prowadząca „Wiadomości” Danuta Holecka zwierzyła się, że Pan Bóg wyzwolił ją od bólu zęba na czas prowadzenia programu. Dobry Bóg przywrócił ból zęba równo o 19.53.

Z okazji obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej wojewoda zachodniopomorski Piotr Jania poinformował, że 10 kwietnia zawyją syreny alarmowe. Hołd zawytym o świcie!

Jarosław Kaczyński powiedział, że nie jest specjalistą od stanów psychicznych. Czyżby prezes sugerował, że w innych dziedzinach jest specjalistą?

Miriam Shaded zapowiedziała, że na Światowe Dni Młodzieży wyjedzie z kraju, żeby nie stanowić dodatkowego zagrożenia. Byle nie na Cypr.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.