Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Adrian Zandberg to według Małgorzaty Terlikowskiej kapo na rampie i gorliwy funkcjonariusz III Rzeszy. Można dodać wściekły pies, konkretnie owczarek niemiecki, lub działo Navarony.

Prokuratura Rejonowa w Pucku wszczęła śledztwo w sprawie obywatela Niemiec, który stwierdził, że nienawidzi Polaków. To na pewno krewny kapo na rampie!

ONR organizuje patrole na Piotrkowskiej w Łodzi, które mają reagować w razie incydentów rasistowskich wymierzonych w społeczność polską. Prawa ręka do góry, kto się czuje bezpieczny!

Prezenterka Joanna Racewicz zapowiedziała otwarcie patriotycznego przedszkola. Dzieci, które grzecznie zjedzą szpinak, w nagrodę trafią na listę poległych!

Złote rzymskie pierścienie, zausznice, scytyjska szpila ze srebra oraz złote okucia były ukryte w skarbcu klasztoru dominikanów. Do urzędu skarbowego: uprzejmie informujemy, że w klasztorze dominikanów znaleziono złote rzymskie pierścienie, zausznice…

Fundacja Krystyny Jandy nie dostanie dotacji na prowadzenie teatrów z uwagi na zbyt niską punktację. Chodzi o punktację za pochodzenie?

Ze względu na dobro filmu „Smoleńsk” przełożona została jego premiera. Katastrofa!

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.