Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Radosław Sikorski został wyróżniony przez lizboński uniwersytet doktoratem honoris causa. Opłacało się jednak jeść te portugalskie ośmiorniczki!

Według CBOS więcej Polaków lepiej ocenia policję niż Kościół katolicki. Ktoś tu zszedł na psy.

Jarosław Kaczyński w Radiu Maryja szuka ochotników do Korpusu Obrony Wyborów. Wolimy sobie nie wyobrażać korpusów z Radia Maryja.

Tomasz Terlikowski proponuje, aby Angelina Jolie oprócz jajników amputowała sobie mózg. Panie Redaktorze, obawiamy się, że Angelina Jolie nawet po amputacji mózgu by Panu nie dała.

Podczas mszy w Neapolu papież Franciszek ożywił krew świętego Januarego. W stacjach krwiodawstwa to by dopiero zawrzało.

Bronisław Komorowski nazwał debatę o euro biciem piany. Oczywiście, porozmawiajmy w wyższości świąt Wielkanocnych nad świętami Bożego Narodzenia.

Polska Izba Hotelarska zapowiada budowę sieci hoteli na terenach wiejskich. Każdy z gości będzie w nich witany tradycyjną lampką napoju winopodobnego „Wisienka”.

Władze Świnoujścia wręczają bezdomnym bilety kolejowe w jedną stronę. Czy te pociągi na pewno mają okna?

Wasze komentarze 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Angelina Jolie to ma dobrze, nawet nie musi brać nowych ról, wystarczy, że od czasu do czasu coś sobie wytnie – aby skupić ca sobie uwagę ludożerni całego globu. Urban zazdrości, bo nawet jakby kazał obciąć sobie uszy to i tak mało kogo by to obeszło.

  • Terlikowski nie ma co sobie amputować. Bezjajowiec, a mózgu ni chuja! 😆