Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Część parku wodnego w Lublinie została zamknięta, gdyż ktoś zanieczyścił wodę kałem. Przypominamy, że to prezydent Duda spadł ze skutera.

Jak donosi „Fakt”, Maria Kaczyńska urodziła się w okolicach Naroczy, niewielkiego miasteczka na północnym zachodzie Białorusi. Serio? Nie w Betlejem?

Posłanka Krystyna Pawłowicz zadeklarowała pomoc finansową dla Legii ukaranej przez UEFA. Czekamy na portret pani Pawłowicz na żylecie.

W Radiu Koszalin Wojciech Cejrowski stwierdził, że nawałnica w Borach Tucholskich dotknęła ludzi, którzy się nie modlili. Gdy red. Cejrowski mówi, na ustach tworzą mu się takie bąbelki śliny jak mała nawałnica.

Ambasador Steen Hommel zapewnił Jarosława Kaczyńskiego, że pedofilia w Danii nie jest dozwolona. Dziewczynka z zapałkami – pamiętamy!

Jak poinformowała Telewizja Republika, patriotyczne peleryny to najnowszy krzyk mody. Racja, zaraz po torbie z Biedronki na szczycie Rysów.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, fakstrycznie tego Cejrowskiego to cżasami hadko słuchać, jak mawiał Longin Podbipięta, tyż – no może mniej od Cejrowskiego – nawalony katol. Szczytem jego chamstwa – oczywizda Cejrowskiego – było pastwienie się nad Frytką, która dała dupy w wannie w jakimścić – przepraszam za wyrażenie – PUBLICZNYM programie.. Ale sama sobie winna, że zamiast strzelić go w pysk i wyjść, wdała się z nim w dysputę, podczas której, jako bezwzględnie inteligentne bydlę – górował nad nią intelektualnie i perfidnie to wykorzystywał. Hej !-

    • Ponieważ (zawsze dostawałem w łeb od polonistki, za to że nie zaczyna się zdania od „ponieważ”) nie oglądam tego indywiduum, więc nie wiem o co chodzi. Naprawdę. Jak mawiała moją śp. babka „Gdzie un taki się ulung?” Jak była komunistyczna herbata chińska ULUNG.