Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Red. Piotr Najsztub zadał retoryczne pytanie, czym się różnią „kozojebcy” od owco- i jagniojebców z południa Polski? Ano tym, Panie, Redaktorze, że nasi to by Pana teraz też chętnie tryknęli.

Tomasz Terlikowski orzekł, że wyjazd do Portugalii posłów Joanny Schmidt i Ryszarda Petru nosi znamiona zdrady psychicznej. Red. Terlikowski znowu był łaskaw popełnić na swoich czytelnikach gwałt intelektualny.

Jerzemu Zelnikowi podobała się naga Anna Komorowska w szopce TVP. Można grać u Kawalerowicza i Wajdy, a na koniec i tak najbardziej cieszy goła dupa i cyce.

Wicepremier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że w sprawie walki z wyłudzeniem podatku VAT bardziej chce być jak Sherlock Holmes niż Robin Hood. Pytanie do Pana Ministra: Czy ma Pan jakichś niefikcyjnych guru ekonomii?

Posłanka Krystyna Pawłowicz powiedziała o uchodźcach, że wchodzą z niemieckimi papierami i zasiłkami – i zastraszają Polaków. Taki nieustraszony naród a boi się germanoislamistów.

W Berlinie Klub Polskich Nieudaczników zorganizował pokaz filmu „Smoleńsk”. Z założenia klub ten prezentuje niepowodzenia jako cel, do którego warto dążyć.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.