Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

O nieużywanie emotikonów w ogłoszeniach parafialnych publikowanych w internecie zaapelowała do proboszczów archidiecezji poznańska kuria. Nie zobaczymy więcej bakłażana i dwóch wisienek?

Magdalena Środa napisała, że nie ma chyba nic bardziej obnażającego militarno-nekrofilny charakter patriarchalnych społeczeństw jak defilady. Jeśli chodzi o nekrofilię, to chyba przodują miesięcznice.

Tomasz Sakiewicz powiedział, że Róża Thun czuje się reprezentantem Niemiec. Do Roberta Lewandowskiego nikt nie ma o to pretensji.

Na Twitterze Donald Tusk opublikował nagranie z wnuczkiem. I po co przypominać o dziadku?

Jak poinformowała TVP Info bukiety na Matki Boskiej Zielnej chronią przed nawałnicami i szkodnikami. Jak podają prognozy pogody bukiety były w tym roku liche.

Okoliczni mieszkańcy wyciągnęli z błota samochód, którym minister Macierewicz przyjechał w Bory Tucholskie. Ludzie, powariowaliście?

Przeor Jasnej Góry powiedział, że dziś potrzeba nam Maryjnego stylu życia. Jeśli chodzi o przyjmowanie darów od wędrowców na Marii najlepiej wzoruje się Dyrektor Rydzyk.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Polska,taki rozmodlony kraj,jest pod szczegolna opieka Chrystusa Krola i Matki Najswietszej,Zielnej,Przenajswietszej,Krolowej zbiorow,biednych,bogatych,sprawnych,kulawych oraz wszystkich innych.I co?Rok w rok powodzie,kataklizmy,biedni coraz biedniejsi,bogaci coraz bogatsi(prawda panie Urban?).A PiS jak rzadzil tak rzadzi.

  • Obejrzałem video o koncie w banku. Biedni jesteście, wasz tygodnik kręci się wokół krytyki tylko jednej partii a nawet jednego człowieka. Od razu widać że ma to być krytyka za wszelka cenę.
    Co będziecie robić, jak ten Kaczyński umrze?
    OK, co będziecie robić to wiem (pić), ale co będziecie pisać?