Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

W nadleśnictwie Borki z powodów zdrowotnych zostało odstrzelonych 10 żubrów. 2 cierpiały na syndrom postaborcyjny, 4 na homoseksualizm, 3 na uzależnienie od pornografii, a ostatni ćwiczył jogę.

Dla Fronda.pl ojciec Pelanowski powiedział: – My dziś w kościele potrzebujemy mężczyzn, a nie chłopobabów. No i zaczyna się rumakowanie!

Wspomniany portal Fronda.pl ogłosił, że zatrudni dziennikarza bez wymaganego doświadczenia w mediach. We Frondzie jakiekolwiek doświadczenia są niewskazane.

Prezydent Andrzej Duda zdecydował, że nie pojedzie na inaugurację piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Naszym piłkarzom na pewno będzie przykro bez maskotki.

Antoni Macierewicz powiedział, że tylko jeden podział jest prawdziwy – zdrajcy i patrioci. Dobrze rozumujemy, że Putin to patriota?

Lobby węglowe zaapelowało do premiera Morawieckiego o zaprzestanie prowadzenia polityki antysmogowej. I co Ty teraz, Łysku z pokładu Idy, zrobisz?

Witold Waszczykowski powiedział, że należałoby wykluczyć rosyjskich sportowców, artystów, naukowców i studentów z naszego rynku. W Polsce zostaliby sami szpiedzy?

Marcin Mastalarek zaproponował, aby w 100-lecie niepodległości samoloty PLL LOT przemalować na biało-czerwono. A może by samolotom, tak jak koniom, zapleść ogony?

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „…zdrajcy i patrioci.”
    O Matko wiadomo, że kużden Idiot Fortepianowicz nie uznaje wartości pośrednich, Jarkowycz tyż, mówiąc, że czarne jest czarne a białe jest białe. Hej !-