Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Posłanka Pawłowicz miło zapytała pana Macieja Stuhra: – Panie Maciusiu, jak ze zdrowiem tatusia szanownego? W tej rodzinnej atmosferze na usta ciśnie się pytanie: Pani Krysieńko, jak tam Pani ciotka?

Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii alarmuje, że 50 procent polskich policjantów cierpi na nadwagę. Był „Masa”, zabrakło rzeźby.

Szef MSZ Witold Waszczykowski zapowiedział, że uchodźców przyjmiemy, ale po selekcji. Będzie to selekcja naturalna.

– Jestem wzruszony, a zarazem poruszony – powiedział prezydent Duda, odbierając nagrodę im. Lecha Kaczyńskiego. Wstrząśnięty, niezmieszany?

Piotr Strzembosz, radny sejmiku mazowieckiego, zażartował na Twitterze: – Przychodzi Kora Jackowska do lekarza, a lekarz też na chemioterapii.  Dobrze, że puenta nie dotyczyła gryzienia trawy.

Jan Pospieszalski powiedział, że od 1994 r. w TVP widzi ciągle te same twarze. Panie Janie, niech pan pomyśli, co czują ci, którzy widzą Pana!

Portal Fronda.pl ocenił, że gadulstwo rzecznika rządu Rafała Bochenka jest nie do wytrzymania. Pierwszy raz przyszło nam się zgodzić z Frondą!

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Sprawa z TK trwa już od kilku lat (ale ponieważ TK był wobec PO spolegliwy nie było wcześniej problemu medialnego). Teraz problem wybuchł nie dlatego, że Jarosław Kaczyński jest kłótliwy (jak komentują niektórzy podstępni dziennikarze) ale dlatego, że każda ustawa PIS-u będzie kierowana do TK i tam obalana. A przecież ludzie wybrali PIS bo chcą aksamitnej rewolucji (ponad 50% pracujących zarabia mniej niż 2,5 tys. zł brutto!!!). Trzeba przesunąć część środków od osób zarabiających dużo na rzecz podniesienia dochodów naszych nędzarzy-niewolników. To w oczywisty sposób będzie sprzeczne z Konstytucją więc konflikt jest nieuchronny. Tylko co mamy w zamian? Rewolucję i zamieszki biednych, głodnych ludzi? Na to pytanie niech odpowiedzą sobie Ci syci z PO, Nowoczesnej czy KOD-u. A także emeryci ze starych czasów z emeryturami po 6 – 10 tysięcy.