Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Cezary Gmyz napisał, że książka Twardocha „Król” nawet po niemiecku brzmi jak mieszanka dźwięku styropianu na szybie z odgłosami jaki wydaje rura zatkana włosami po wlaniu „Kreta”. Niezłomne włosy łonowe Gmyza nie odchodzą w ciszy.

Prezydent Duda w oficjalnym liście do papieża: „Jesteś, Ojcze Święty, dla całego świata przykładem pokory”. Cmok, cmok, mlask, mlask.

Beata Kempa odpowiedziała na pytanie o premiach, że rząd bardzo ciężko pracuje. Pani Kempa raczej powinna brać udział w „Jaka to melodia” niż w „Jeden z dziesięciu”.

Senatorowie PiS przygotowali poprawki, według których nieletni będą mogli brać udział w polowaniach. Czy to jest pomysł na oszczędności na „500 plus”?

Poseł Dominik Tarczyński proponuje, aby kara za fake newsa przypominała trochę sakrament spowiedzi – wystarczy żal, szczere przyznanie się oraz zadośćuczynienie Bogu i bliźnim. Ponieważ Polska jest krajem tolerancyjnym, ateiści mogą liczyć na więzienie.

Krystyna Pawłowicz powiedziała, że Platforma Obywatelska pokazuje twarz patologii politycznej. A nie mordę zdradziecką?

Patryk Jaki ogłosił, że najważniejsze jest, aby odebrać Warszawę ludziom, którzy służą deweloperom. Deweloperów najprościej złapać na cotygodniowej czarnej mszy w urzędzie miasta.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • >>> „Senatorowie PiS przygotowali poprawki, według których nieletni będą mogli brać udział w polowaniach.”
    O Matko, i znów Pisiory wpierdalają się jak koszula między półdupki w sprawy wychowania dzieci i młodzieży przez rodziców. A chuj jem do tego, czy ja bierę swojego bachora na polowanie na kaczki, czy na dziki, kuervas ! Hej !-

  • >>>Krystyna Pawłowicz powiedziała, że Platforma Obywatelska pokazuje twarz patologii politycznej.
    cóż Krycha pokazuje prawdziwą twarz polskiego katolika:D:D ciekawe kto ją spowiada ?