Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku na etacie zatrudniła ks. Tomasza Duszkiewicza. Korniki akt chrztu przejdą już w lipcu zaraz po przepoczwarzeniu.

Brytyjski koroner poinformował, że George Michael zmarł z przyczyn naturalnych. Nasze środowiska prawicowe chuj strzeli!

Piotr Kraśko narzeka, że poziom rozmów między mężczyznami jest taki, że: ale z tą to bym coś tam. Pamiętamy, jak red. Kraśko w 2016 r. udzielił wywiadu „Vivie!” o przyjaźni z red. Kamilem Durczokiem.

Mariusz Błaszczak o wypadku premier Szydło powiedział, że wszystko jest w rękach prokuratury. Jak wiadomo, Zbigniew Ziobro nie zdejmuje nogi z gazu.

Strongman Mariusz Pudzianowski zapowiedział, że nasra na kark oszustowi, który podszywa się pod niego na Facebooku. Mistrzowska licentia poetica!

Artystka Cecylia Malik zorganizowała performance, podczas którego matki karmiły piersią dzieci wśród wyciętych drzew. Te dzieci dopiero będą miały przyjemne wspomnienia z wycinki.

Abp Hoser powiedział, że godność człowieka polega na tym, iż jesteśmy zdolni do religii. Panie Hoser, człowiek niestety jest zdolny do wszystkiego.

Marcin Dubieniecki zapewnił, że Jarosław Kaczyński nigdy nie interweniował w jego sprawie. Gdyby Dubieniecki prowadził galę oscarową, to nigdy by nie pomylił kopert!

 

MARTA MIECIŃSKA

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.