Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Mieszkańcy Ustki protestują przeciwko krwistoczerwonej rzeźbie „Usta” Maurycego Gomulickiego, która kojarzy im się z waginą. W Łebie się to nie mieści.

Wojciech Cejrowski powiedział o Bronisławie Komorowskim, że głowa państwa nie powinna być pusta. Gdyby pan redaktor miał piątkę dzieci, to główka też byłaby pusta.

Elektroniczną kropielnicę do wody święconej testuje parafia św. Jerzego koło Opola. Czekamy na terminale do kart kredytowych przy zbieraniu na tacę.

Prezes Warty Poznań Izabella Łukomska-Pyżalska pochwaliła się w telewizji śniadaniowej narodzinami szóstego dziecka. Niby prezes, a niezabezpieczona.

Krystyna Pawłowicz zgłosiła się na szkolenie militarne w Wojskowej Komendzie Uzupełnień na warszawskiej Ochocie. Niestety nawet na żelazną rezerwę się nie nadawała.

Ministerstwo Finansów zagroziło zabraniem dotacji barom mlecznym, które będą dodawać do potraw inne przyprawy niż sól. Biednemu zawsze sól w oczy.

Kamil Durczok napisał, że ekipa „Faktów” jest dla niego jak rodzina. A z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

Brytyjscy naukowcy odkryli w Nazarecie ruiny domu, w którym Józef i Maria wychowywali małego Jezusa. Nie było to trudne, bo przed posesją zaparkowany był osioł.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.