Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

ico-1
numer 51-52/2014

Prezydent Komorowski powiedział, że słowa piosenki „Bo do tanga trzeba dwojga” to „swoisty hymn i element jego programu politycznego”. Najbardziej w tym stwierdzeniu zaskakuje, że prezydent ma program polityczny.

27 tys. podrobionych prezerwatyw przejęła policja. Teraz policjanci będą palić gumę.

Polsat szykuje program, w którym gwiazdy będą skakać do wody. Chyba na głowę.

Papież obdarował wielodzietną rodzinę z Mazowsza świąteczną paczką. Ponieważ papież jest bardzo skromny, uznał, że 2 plecaki dla ośmiorga dzieci wystarczą.

Prof. Łętowskiej nieznany sprawca założył fikcyjne konto na Facebooku. Środowiska prawicowe od dawna twierdziły, że Pani Profesor jest fałszywa.

Brigitte Bardot napisała list do premier Ewy Kopacz, w którym oskarżyła ją, że pozwala na skubanie żywych kaczek. Prezes uważa, że najboleśniej został oskubany w ostatnich wyborach.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Szkoda, że o zamachu w Sejmie na konstytucję 18 grudnia tak mało piszą media. A jakby przeszło, to PO, poprzez takich sprzedawczyków jak Lewandowski, zwany kiedyś dla niepoznaki ministrem przekształceń, mogłoby rozprzedać majątek narodowy, dzięki czemu może by jeszcze jedną kadencję tym „teoretycznym” państwem rządzili.