Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

Poza tym w numerze 40/2018

– „Pedoksięża w »NIE«”: Michał Marszał znalazł pierwszy artykuł o pedofilii w Kościele opublikowany w „NIE” – było to 26 lat temu…

– „Zmęczony sąd nad Urbanem”: Już tylko krok do wyroku na Urbana, który obrażał uczucia religijne, chociaż nie obrażał. Relacja Tadeusza Jasińskiego.

– „Ojkofobii naszej powszedniej”: Agnieszka Wołk-Łaniewska robi coming out – do Polaków odnosi się z niechęcią, a nawet z nienawiścią. Ma powody.

– „Zagłębie cieniasów”: Pisowcy rozrabiają w czerwonym Zagłębiu, czyli nieczysto grają przed wyborami w Dąbrowie Górniczej. Publikacja Mateusza Cieślaka.

– „Pisiory poszły w las”: Druga część serialu Macieja Mikołajczyka o tym, jak pisowski rząd doi Lasy Państwowe.

– „Dziecko minus”: Wyrodnym rodzicom nie powinno się odbierać dzieci – twierdzą pisowcy. I odbierają – pisze Bożena Dunat.

– „Blokówka”: Opisana przez Łukasza Piotrowicza sylwetka „Balbiny” – szczecińskiej terrorystki miejsko-komunikacyjnej.

– „Po łokcie w pochwie”: Rozmowa Jasińskiego z dr. Jackiem Tulimowskim, ginekologiem, o molestowaniu pacjentek w gabinetach lekarskich.

– „Najbogatszy pokutnik świata”: Najbardziej socjalistyczny senator amerykański Bernie Sanders pokonał w grze na argumenty i dolary Jeffa Bezosa, prezesa Amazonu.

– „Wymazywani z pamięci”: Specjalny numer tygodnika „Przegląd”.

– „Klawiszowi więzień wisi”: Polemika Stanisława Janusia, prezesa zarządu oddziału Polskiego Towarzystwa Penitencjarnego w Rzeszowie, z publikacją Cieślaka.

– „Skrobankom sto lat”: Joanna Skibniewska o tym, że dylematy skrobać/nie skrobać i karać/nie karać za skrobanki Polacy mają od wieku.

– „Fort Putin”: Bazy US Army w Polsce? Nie. Mieliśmy już bazy Armii Radzieckiej i dość. Artykuł Michała Urbana.

– „Padaczka”: Wojciech Mittelstaedt o aktorskich umiejętnościach piłkarzy.

– Rubryki: „Listonosz doniósł”, „Blog wszystkich świętych” i osiemnasty odcinek komiksu Ryszarda Dąbrowskiego z cyklu „Przygody Jarka Niezdarka”.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.