Motto tygodnia: Czujesz chęć przemożną pogardzania piłką nożną?

Poza tym w numerze 28/2017

– „Wykopać Jaruzelskiego”: Macierewicz obiecywał swoim wyznawcom zdegradowanie generała Jaruzelskiego. Przeczytajcie, jak się do tego zabiera.

– „Trumna Trumpa”: Prezydentowi Trumpowi marzy się powrót Stanów do roli światowego hegemona, ale chyba nic z tego nie będzie.

– „Śmiertelne czekanie”: 15-latka zmarła w kolejce do lekarza. Reportaż o absurdach polskiej służby zdrowia napisał Bartosz Józefiak.

– „Jak zwracają emeryci”: Błędy urzędników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mogą być przyczyną zmniejszenia lub nawet odebrania obywatelom świadczeń emerytalnych i rentowych. Publikacja Macieja Mikołajczyka.

– „Sowa i przyjaciele z Białegostoku”: Zanim Marek Falenta urządził przedsiębiorstwo podsłuchowe w Warszawie, pierwsze kroki stawiał w Białymstoku.

– „Uchodźca wchodzi od tyłu”: O tym, jak jeden pan drugiemu panu dał w ryj z główki, pisze Marian Śrut.

– „Prokurator całuje rączki”: Andrzej Sikorski o epizodzie z kariery Piotra Woyciechowskiego, obecnie prezesa Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Czyli o poddaństwie Ziobrowej prokuratury.

– „Świnie jedzą Jurgiela”: Jak pisowski minister rolnictwa walczy z afrykańskim pomorem świń i kto na tej walce przycina kasę. Artykuł Tadeusza Jasińskiego.

– „Z grobowca na zupkę”: Bożena Dunat w towarzystwie bezdomnego poznaje uroki Warszawy. Żyć, nie umierać!

– „Parawaning smoleński”: Mistrz ceremonii miesięcznicowej przedobrzył. I bardzo dobrze!

– „Spychacz”: Oświadczenie człowieka, który śmiał popchnąć Michała Rachonia.

– „Jak kaczeje Michałkow”: Znany rosyjski reżyser udaje, że chce zostać prezydentem Rosji.

– „Gówno, a nie euro”: Jasiński o tym, że Polska spełnia wszystkie warunki, aby przyjąć walutę europejską, ale nie przyjmie z powodu oślego uporu PiS-u.

– „Strzały przy piwie”: Wojciech Mittelstaedt o przewadze oglądania meczu przed telewizorem nad oglądaniem meczu na stadionie. Lub odwrotnie…

– Rubryki: „Listonosz doniósł”, „Blog wszystkich świętych” i komiks Ryszarda Dąbrowskiego „Plaża”.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.