Motto tygodnia: Myśliwce F-35 – zakupy do dupy.

Poza tym w numerze 23/2019

– „O piździ włos od zwycięstwa”: Oceniając wyniki wyborów sprzed trzydziestu lat, Agnieszka Wołk-Łaniewska dochodzi do dość zaskakujących wniosków.

– „W obronie butów”: W czym Bartosz Arłukowicz, który w ostatniej kampanii wyborczej zdarł zelówki, jest lepszy od Włodzimierza Cimoszewicza, który buty oszczędzał?

– „Minister półskrobankowa”: Największą przeciwniczką nowej minister pracy Bożeny Borys-Szopy jest najgłośniejsza polska antyaborcjonistka Kaja Godek. Dlaczego?

– „Polska doliną krzemienia łupanego”: Tadeusz Jasiński o tym, jak Unia Europejska zmarnowała miliard złotych, pomagając obywatelom polskim, którzy chcieli zostać innowacyjnymi przedsiębiorcami.

– „Nadciąga wielkie rżnięcie”: Pisowskie władze nie zamierzają odpuścić wycinania drzew w Puszczy Białowieskiej.

– „Jak zdechną Polacy”: Andrzej Rozenek o dramatycznej zmianie klimatu na Ziemi. Ostrzega czy straszy?

– „Beret tylko z antenką”: Jak niebezpieczne są telefony komórkowe? Kto to w Polsce bada i dlaczego tak nieudolnie? Publikacja Mateusza Cieślaka.

– „Nie tylko żona cię zarazi”: Gdyby wybuchła zaraza, lekarze w naszych szpitalach musieliby ogłosić kapitulację – twierdzi Bożena Dunat.

– „Mały przeżytek”: Jeśli pacjent się uprze, to żaden lekarz mu nie zaszkodzi.

– „Święty w nią wszedł”: Były zakonnik rozmawiał z ojcem Pio za pośrednictwem medium. O tym, czego się dowiedział, napisał książkę. O czym z kolei pisze Łukasz Piotrowicz.

– „Gej Brother”: Artykuł Macieja Mikołajczyka o tym, co wydarzenia w domu Wielkiego Brata mają wspólnego z wyborami do Europarlamentu.

– „Polačiusy”: Dunat opisuje sytuację Polaków na Litwie oraz to, jak tę sytuację komplikuje pisowski polski rząd.

– Fotokomiks: „Solidarność” wczoraj i dziś.

– „Wojna z Iranem”: Wojciech Mittelstaedt o roli kapitana w drużynie. I za co został ukarany kapitan narodowej kadry siatkarzy.

– Rubryki: „Listonosz doniósł”, „Blog wszystkich świętych”, rebusy polityczne i pięćdziesiąty odcinek komiksu Ryszarda Dąbrowskiego z cyklu „Przygody Jarka Niezdarka”.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.