Motto tygodnia: Coś nam się widzi, że znów winni są Żydzi.

Poza tym w numerze 23/2018

– „Do czego służy dupa”: Poseł Pięta, jego flama i Dorota Kania z Telewizji Republika – współpraca doskonała. Pisze o niej Andrzej Sikorski.

– „Piotrowicz do usług”: Prokurator i poseł Stanisław Piotrowicz świetnie się nadaje na adwokata Jerzego Urbana. Przynajmniej tak uważa Urban.

– „Oblężeni przez suwerena”: Sejm nigdy nie był tak zamknięty przed Polakami, jak jest teraz. Przegląd parlamentarnej wolności i niewoli.

– „Zwrotnik Psa”: Nagie zdjęcia wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego plus list do niego napisany przez Przemysława Ćwiklińskiego.

– „Rządy rozporków”: Politycy chętniej uprawiają seks niż się do tego przyznają. Napisana przez Michała Marszała historia erotycznej hipokryzji w Trzeciej  i Czwartej Rzeczpospolitej.

– „Córa białego konia”: Bożena Dunat o tym, jak się skończyła awantura córki generała Andersa z kodowcami.

– „Mają blisko na lotnisko”: Życie nieopodal portu lotniczego na Okęciu w Warszawie jest pełne hałasu i niesprawiedliwości.

– „Niebiańskie wersety”: Ultrakatolicki dwumiesięcznik zamienia mózg czytelnika w jajecznicę. Dowody na to przedstawia Mateusz Cieślak.

– „Derwisze z krzyżykiem”: Łukasz Piotrowicz o tańczącym Dudzie, mnogiej osobowości ojca Góry i innych katolickich fanaberiach.

– „Dwóch na ustawce”: Twitterowy sondaż Andrzeja Rozenka – kto jest gębą TVPiS?

– „Nieznośna lekkość pierdzącej rury”: Maciej Mikołajczyk o tym, jak PiS włazi w dupę kierowcom – żeby ich nie wkurwić przed wyborami.

– „Kraj suchych jezior”: Kolejny odcinek publikacji Dunat o wysychającym jeziorze Jamno. I o pośle PO Stanisławie Gawłowskim, który z tej afery raczej się nie wyplącze.

– „Państwo Polscy”: Polki kibolki skazane w drugiej instancji. Dobrze im tak!

– „Cud, miód i mordobicie”: Wojciech Mittelstaedt o przekazie dnia, który obowiązuje pisowców, a który pochodzi z „Trybuny Ludu”.

– Rubryki: „Listonosz doniósł”, „Blog wszystkich świętych” i pierwszy odcinek komiksu Ryszarda Dąbrowskiego z cyklu „Przygody Jarka Niezdarka”.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.