Motto tygodnia: Myśliwce F-35 – zakupy do dupy.

Poza tym w numerze 2/2019

– „Ostateczne rozwiązanie”: Pisowska zagłada dzików.

– „Skaczysyn”: Andrzej Sikorski o tym, że poglądy nowego wiceministra cyfryzacji, narodowca Andruszkiewicza, nie odbiegają od średniej pisowskiej.

– Fotokomiks: Trzy oblicza cyfryzacji.

– „Deglomeraci”: Tadeusz Jasiński o ponadpartyjnej mrzonce – przeniesieniu siedzib instytucji centralnych do miast średnich i małych. Czyli o tym, że warszawka jest i będzie górą.

– „Na prawo od narodu”: Publikacja Łukasza Piotrowicza o tym, jak skrajna prawica szachuje prezesa Kaczyńskiego,

– „Najpierw Żydzi, potem psy”: Druga część publikacji Bożeny Dunat o zabijaniu psów w Jedwabnem.

– „Pogodna jesień zimą”: W społeczeństwie katolickim konkubinat prowadzi do bezdomności.

– „Śmietnik polski”: Jasiński rozprawia się ze śmieciami; kto segreguje, a kto tłucze na tym szmal.

– „Odczepcie się od prałata Jankowskiego”: Agnieszka Wołk-Łaniewska broni czci księdza pedofila z Gdańska, twierdząc, że w katolickiej Irlandii dzieci miały gorzej.

– „Boże, coś szosę”: Artur Kulikowski opisuje ostatnie drogowe szaleństwo Rafała Dutkiewicza, byłego prezydenta Wrocławia.

– „Szukamy haka na Jurka Owsiaka”: Twitterowy sondaż Andrzeja Rozenka.

– „Fortuna braci Obajtków”: Tytułowi bracia chcą wyłudzić z tygodnika „NIE” 400 tys. zł.

– „Pierwszy lepszy”: Liczba donosicieli wśród kiboli przekracza średnią krajową – twierdzi Mateusz Cieślak, podając liczne przykłady z Górnego Śląska.

– „Ekstraklasa gangsterów”: Wojciech Mittelstaedt o roli kiboli w zarządzaniu polskimi klubami piłkarskimi, nie tylko Wisłą Kraków.

– Rubryki: „Listonosz doniósł”, „Blog wszystkich świętych”, polityczne rebusy i trzydziesty odcinek komiksu Ryszarda Dąbrowskiego z cyklu „Przygody Jarka Niezdarka”.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Powiedzcie mi, kurwa, proszę, co produkuje ksiądz?
    Np. Stolarz robi meble , górnik wydobywa węgiel itp itd. A księża? Niby co kurwa oferują bilet do nieba? Może to kurwa taka polisa na życie ale pozagrobowe , które nie istnieje. Mam się całe życie modlić i żyć cnotliwie żeby w niebie się dalej modlić???!!!????bueheeehee. a co kurwa dalej po tym niebie, renesans?