Motto tygodnia: Ele-mele-dudki, dudki-ele-mele, zastrajkują nauczyciele.

Poza tym w numerze 10/2018

– „Amber won!”: Rząd wypowiada głupią wojnę bursztynnikom. Dostaną po dupie i po kieszeni. Publikacja Tadeusza Jasińskiego

– „Zawsze Generał”: Choćby się Duda nie wiem jak się natężał, to nie poniży Jaruzelskiego, taki to ciężar (moralny i historyczny).

– „Bruksela uwierzyła łzom”: Andrzej Rozenek o tzw. ustawie dezubekizacyjnej, o której mówi się już w Parlamencie Europejskim. Mówi się o niej źle, a jeszcze gorzej – o PiS-ie.

– Rebus z wąsikiem.

– „Prezydent autobusów”: Żyje na Śląsku człowiek, który ma potężną władzę nad potężnymi pieniędzmi, robi co chce, a jemu nikt nic nie może zrobić. Artykuł Mateusza Cieślaka.

– „Tampon narodowy”: O pewnej wsi, w której w imię fałszywej moralności suweren zaszczuł nastoletnią dziewczynkę, pisze Joanna Skibniewska.

– „Adam był Ewą”: Z okazji Dnia Kobiet Robert Jaruga rewiduje powszechny pogląd na płeć. Okazuje się, że na początku nie było słowa, tylko coś w rodzaju samicy.

– „Handel dziećmi także w niedziele”: Reportaż Bożeny Dunat o pożytkach płynących ze sprzedaży dzieci. Głupie państwo tych pożytków nie dostrzega.

– „Katolicki ramadan”: Obyczaje wielkopostne. Głupie, głupsze i najgłupsze.

– „Przeżegnanie z bronią”: Łukasz Piotrowicz o religii, w której najistotniejszym elementem obrządku jest karabin maszynowy.

– „Żony moich narzeczonych”: Przedrukowana z „Wirtualnej Polski” rozmowa z Małgorzatą Daniszewską, żoną Jerzego Urbana.

– „Pingwin jedzie na szmacie”: Feminizm dotarł do Watykanu. Zakonnice szykują parasolki…

– „Tylko prawy sektor”: Wojciech Mittelstaedt o politycznych preferencjach kibolstwa polskiego.

– Rubryki: „Listonosz doniósł”, „Blog wszystkich świętych” i komiks Ryszarda Dąbrowskiego „Poker”.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.