Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Autor
Marian Śrut

Naród wygrany

numer 40/2015

PiS powinno Ewę Kopacz wynieść na ołtarze, bo najazd islamskich hord sprawi, że Polsce będą się kłaniać narody.

Organy prasowe Prawa i Sprawiedliwości opublikowały ostatnio przeprosiny w liczbie sztuk dwóch:

  1. „Właściciel portalu »gpcodziennie.pl« przeprasza za opublikowanie na łamach portalu nieprawdziwych informacji o działalności Spółki Unizeto Technologies S.A. Oświadczamy, że analiza faktów w żaden sposób nie uprawnia do formułowania twierdzeń,  

że w Spółce działał rosyjski szpieg, spółka nie jest agenturą rosyjską, ani jakichkolwiek innych, wskazujących i przesądzających, że Spółka realizuje inne interesy niż interesy swoich akcjonariuszy i działa na szkodę państwa polskiego”.

  1. „Drodzy sojusznicy, w imieniu narodu polskiego przepraszamy za nieodpowiedzialną politykę premier Kopacz. Mamy szczerą nadzieję, że sytuacja po najbliższych wyborach ulegnie zmianie”.

Pierwsze przeszły bez echa, drugie wywołały trzęsienie ziemi. Co zupełnie zrozumiałe – ruska agentura w spółce przy agenturze niemieckiej w rządzie to pikuś. A co do tego, że Ewa Kopacz, głosując za przyjęciem określonych przez UE kwot imigrantów, realizuje instrukcje Berlina, służy niemieckim interesom i zdradza interesy Narodu Wybranego, prawdziwi Polacy wątpliwości nie mają.

Przeprosiny za tę potworną zdradę ukazały się nie tylko po polsku, ale także po czesku, słowacku i węgiersku, aby drodzy sojusznicy nieznający języka red. Sakiewicza dowiedzieli się, że niebawem władzę przejmie ugrupowanie, które świeżych uchodźców nie przyjmie, a już osiedlonych przepędzi. Wtedy przeprosin na obce języki nie będzie się tłumaczyć, bo ojczysta mowa śp. Lecha Kaczyńskiego stanie się powszechnie znana i wyprze z Europy angielski, francuski, o niemieckim i rosyjskim nie wspominając, gdyż rozwój cywilizacyjny zawsze idzie w parze z ekspansją języka.

całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.