Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

Miss porodówki

numer 47/2014

Czterdzieści cztery strony świata internetu.

„Najseksowniejsze 4, 5 i 6-latki” to: łobuziakowaty piegus z rudymi lokami, brunetka z lizakiem z ręku czy ulizana dziewuszka o mysich włosach. Wszystkie ubrane jak do kościółka, dominują portrety. To one ostatnio były na czołowych miejscach wszystkich newsów. Facebookowy fanpage przyciągnął uwagę strażników moralności, którzy zdjęcia dziewczynek uznali za podniecające.

Facebook najpierw popukał się w ekran, ale gdy sprawa trafiła do mediów, zlikwidował stronę. Dziś los tych zadbanych i odkarmionych pączków w maśle jest w rękach wrocławskiego prokuratora, który bada czy facebookowa strona, na której były ich zdjęcia, nie służyła za podnietę wstrętnym pedofilom. Żeby ułatwić pracę organom ścigania, publikujemy listę równie niebezpiecznych stron.

Nekro-pedo-zoofilia, czyli „Najseksowniejsze 2,4,6-minutowe kotlety”. Można tu bez problemu obejrzeć zdjęcia kotletów mielonych i schabowych z panierką lub bez. Pod zdjęciami, jak to w sieci, pojawiają się ohydne seksistowskie komentarze np: „płaski, brałbym, ładne piegi” czy „za gruby”. Administratorzy też podgrzewają atmosferę: „Czasem zastanawiam się, co musi myśleć kobieta, jak jej dziecko robi zdjęcie kotleta?” Lub: „Wbijałbym widelec” i „Za dużo tapety”. Czy: „Jaki sexi z dodatkami, gangbang”. Pani Żaneta zwraca uwagę na dyskryminację kotletów 3, 5 i 7-minutowych, jak również 10-minutowych czarnych z powodów rasistowskich. 10 tysięcy ludzi zadeklarowało sympatię dla tej strony. Więzienia mogą ich nie pomieścić.

Pierwszą stroną, która powstała w odpowiedzi na zniknięcie „Najseksowniejszych 4,5 i 6-latków” była „Najseksowniejsze płody”. Płody na zdjęciach rozmawiają przez telefony komórkowe, grożą bronią czy grają w gry na komputerze. Na wszelki wypadek administrator odcina się od podejrzeń, pisząc: „Strona NIE propaguje pedofilii ani innych dewiacji. Jest próbą zwrócenia uwagi na fanpejdże, które faktycznie zawierają niebezpieczny content”. Akurat. Zagrożenie wyłapała natychmiast pani Dorota, która reaguje: „Nie wiem, jaki normalny człowiek może robić sobie żarty z drugiego człowieka nienarodzonego… Teraz widać, jak psychiczne i nienormalne osoby chodzą po tym świecie… Ciekawe, jakby ta osoba miała swoje dzieci, to czy by się jej podobało, jakby się z takich rzeczy ktoś inny nabijał i jakiś fotomontaż… Strona może nie jest żałosna, ale jej właściciel tak, i do tego psychicznie chory…”.

Zgłaszać, pani Doroto, zgłaszać! Pani Sylwia zgłosiła i namawia innych: „Zgłaszajcie to nie do FB, tylko piszcie na kontakt komendy wojewódzkiej lub głównej policji, bo o ile na komisariatach mogą to olać, to już jak przyjdzie kilkadziesiąt maili odnośnie tej właśnie strony nie będą mogli tego tak zostawić! Mail bezpośrednio do działu policji zajmującej się cyberprzestępczością [email protected]”.

Zgłaszania będzie co niemiara, bo w kategorii najseksowniejsze występują również: plemniki, czajniki, kozy, atomy, kondensatory, kaktusy, odkurzacze, zygoty, noworodki, autografy i staruszki.

całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.