Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

I ty zostaniesz pedofilem

numer 6/2016

W rejestrze pedofilów może znaleźć się każdy. Ile niewinnych osób zostanie zlinczowanych, ilu popełni samobójstwo?

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro 23 grudnia 2015 r. przygotował projekt ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym. Jej celem jest, jak sam mówi, „utworzenie rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym, potocznie zwany rejestrem pedofilów”. Wszystko pięknie, tyle że rejestr ten zawierał będzie dane także ekshibicjonistów, zoofilów, osób o skłonnościach kazirodczych i nekrofilskich. Każdego z nich będzie można namierzyć i każdemu wymierzyć karę.

17-letni Kamil i 14-letnia Małgosia od niedawna są rodzicami małej Kasi. Rodzice nastolatków pomagają młodym przetrwać najgorszy okres. Małgosia kończy gimnazjum, a Kamil rzucił szkołę i poszedł do pracy. Pracuje w magazynie za najniższą krajową. Kamil jest skazany z art. 200 kk za współżycie z osobą poniżej 15. roku życia.

Marcin W. też został skazany z tego artykułu. Współżył z Anią. Nie wiedział, że dopiero za 2 miesiące kończy 15 lat. Wyglądała na starszą. I zachowywała się dojrzalej. Zakochał się, choć Ania była od niego dużo młodsza. Sędzia skazał go za gwałt na osobie poniżej 15. roku życia, choć Ania od początku dążyła do współżycia.

Najbardziej przerąbane ma Krzysiek, harcmistrz z Opola, który na obozie harcerskim przeleciał jedną z napalonych 14-letnich harcerek. To, że Krzysiek miał wtedy 18 lat, nie miało znaczenia ani w sądzie ani dla oburzonych jego postępowaniem mediów. Miał sprawować opiekę nad dziećmi, a jedno z nich wykorzystał seksualnie. Tylko czy na pewno wykorzystał dziecko?

Kamil, Marcin i Krzysiek będą umieszczeni w rejestrze. Takich jak oni są setki. Nawet nauczycielka matematyki, która urodziła swojemu nastoletniemu uczniowi syna, też będzie się w nim znajdować.

Czy oni są pedofilami? Czy przed nimi trzeba uciekać?

całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • czy będzie odrębna lista dla pedofilów w sutannach? tu nie ma problemow , wpisać od razu wszystkich i z glowy