Motto tygodnia: Nie pozwolą sprawiedliwi i prawi – Duda Falenty nie ułaskawi.

AGNIESZKO WOŁK-ŁANIEWSKO! – zakrzyknęła GOŚKA DANISZEWSKA. – Nigdy w życiu nie odchudzaj się! To prowadzi do otyłości oraz rozpadu osobowości. Ja się nie odchudzam, a noszę ciuchy sprzed 20 lat.

Daniszewska: – Skoro już jesteśmy przy obrabianiu dupy niewiastom: spotkałam całkowicie jebniętą kobietę.

Wołk-Łaniewska: – Też mi nius.

– No niby tak, tylko ta jest jebnięta na punkcie odchudzania. O niczym innym niż dieta nie mówi. Zeznała, że teraz jest po etapie odchudzania, waży więc 130. Przed tym etapem ważyła 160. Spotkałam ją w sanatorium, gdzie postanowiła sobie odpuścić. 4 porcje śniadania nazywała celebrowaniem tego posiłku. Do torebki zawijała 3 drożdżówki „na do pokoju”. I tak po każdym posiłku. Poza kolacją, bo my z Manią zapierdalałyśmy do „Meduzy” lub do „Knajpy peerel”. Gdy pytałam ją, co jest dobre na obiad, słyszałam: „Dorsz trochę za słony, ale schabowy dobry. Pierogi niesmaczne, bo z kaszą gryczaną”.

– No widzisz, jaka wyczerpująca informacja?

– Jeśli chodzi o wyczerpujące informacje, to rzeczywiście nie miała sobie równych. Znała wszystkie diety i wszystkie ośrodki odchudzania. Siedzenie z taką kobietą przy stoliku to czysta rozkosz. Wszystko staje ci w gardle.

– Git. Dzięki temu nie utyjesz, co na wakacjach się zdarza.

– Pod koniec pobytu ona siada dumna nad kolejną porcją: „Zobaczcie, panie, ja to sobie folguję, a schudłam kilo dziesięć!”.

– Dziesięć kilo?

– Nie, kilo dziesięć. Znaczy, wysrała się i wysikała. Biedactwo. Była też pewnie po psychoanalizach, bo mówiła o sobie, że jest otyła oraz że ma startą chrząstkę w kolanie. A nie może zrobić operacji, bo nacisk na kolano wyniesie ponad 400 kilo. I tak przez tydzień. Na koniec mnie zemdliło, tak jak po wypowiedzi Kaczyńskiego o mocno uszkodzonych płodach, które są chrzczone i mają imiona. Nikt nie zwrócił uwagi, że wyskrobany bądź poroniony płód nie ma imienia. Nie jest Anią lub Franią, zatem mniej boli matkę.

– Z tym to różnie bywa. Znam baby, co jak tylko wzdęcia dostają, to już mu nadają imiona.

– To niby prawda, ale wśród ciężarnych zdarzają się też myślące.

– ???

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.