Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Cichodajka głośno ryczy

numer 6/2015

Na prowincji najlepiej zarabiać dupą.

Jak się łowi, coś się złapie. Klientów wystarczyło więc zarabiało się nie tylko na hamburgera. Bidul dawał miesięcznie 10 zł kieszonkowego, aby nauczyły się gospodarować własnym budżetem. Ewę wciągnęła w seksbiznes koleżanka.

– Ja też chcę mieć kasę – nalegała.

Zaczęły chodzić we dwie.

Ewa uważa, że seks był bardziej interesujący niż jasełka albo np. wykład o roli kobiety w społeczeństwie.

Szkoda, że w małżeńskich sypialniach (z biznesmenami) albo w samochodzie w lesie (policjanci), a nie pod prysznicem. Jeśli chodzi o kreatywność w tych sprawach, najfajniejsi byli policjanci. Bywało – w mundurach. Bywało – w radiowozach. Ale płacili tylko 50 zł za numerek.

Ewa lubi lekarzy, ma do nich zaufanie. Z doktorem można było w gabinecie. Najpierw kolejka, baby narzekające, że drogo. Wymiana uprzejmości.

– Proszę zobaczyć, jak Krzyś się rusza – sąsiadka wypinała brzuch.

Dotykała z obrzydzeniem. Co też można ze sobą zrobić, jak się nie uważa… Wreszcie jej pora.

– Niech się pani rozbierze od dołu…

Nikt nie mógł wejść podczas badania.

Najbardziej wkurzający byli ci, którzy zapraszali do domu, bo dzieci u babci, a żona w pracy. Nie dlatego, że pościel nieświeża i na prześcieradle ślady menstruacji. Oni zaczynali od herbatki w kuchni i rozmowy o życiu.

Etykieta prostytutki? Ewa macha ręką. No i co. Szacunek społeczeństwa? Nie musi mieć. Tym się człowiek nie naje ani w to nie ubierze. Najgorsze? Wychowawczynie naturalnie. Pudernica doniosła dyrektorowi, że Ewa ma luksusowe perfumy. Od tego się zaczęło. Sama kropiła się gównem o zapachu bzu. Przekonywała: „Kobieta powinna pachnieć czystością”. Też coś. Żal? Do siebie, że przyznała się do schadzek. Przecież mogła trwać przy tym, że pieniądze znalazła na ulicy.

Wchodzę na portal Podlaskie. Top-ogłoszenia.net. Wybieram anonse z miejscowych pipidów podobnych do 22- tysięcznego Zambrowa, w których w każdych wyborach górą jest Kościół i PiS.

„16-latka dotrzyma towarzystwa. Witam, jestem 16-letnią dziewczyną gotową na spotkanie sponsorowane. Jednak nie oferuję zupełnie siebie całej, lecz nieliczne pieszczoty, które sprawią, że również poczujesz się spełniony. Nie jestem profesjonalistką i będzie to moje pierwsze spotkanie. Szczegóły możemy ustalić osobiście. 16 lat, 162 cm, 45 kg, Grajewo”. Od publikacji ogłoszenia mija trzeci dzień, zainteresowało się nim 3279 osób.

„Jestem nastoletnią dziewczyną o długich blond włosach, która wejdzie w układ sponsorowany z mężczyzną do 40 lat. W grę wchodzi seks klasyczny i oralny. Chciałabym, aby nasze spotkanie było naturalne, przyjemne, które zapamiętamy na długo. Wiek: 17 lat. Wzrost: 160 cm. Waga: 41 kg. Miejsca zamieszkania: Grajewo”. 2092 wejścia.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.